x-kom hosting

Gdzie najkorzystniej kupować gry?

kubanek
utworzono
utworzono

Hej, 

 

idą święta i mam wielką ochotę z tej okazji kupić jakieś gry na konsolę. Mam trochę stary model (xbox one S) i nie używam na nim Gold, ani EA. 

 

Poza konsolą mam też PC, ale chciałem sobie posiedzieć wygodnie przy kominku wieczorem i pograć na konsoli. Ta zajawka pewnie potrwa 2-3 miesiące, tak jak będą święta i zimno na zewnątrz. 

 

Gierki, które chciałbym ograć to NFS Heat i Wiedźmin 3. Macie jakiś sposób, aby tanio wejść w ich posiadanie? Trzeba szukać promocji w sklepie, czy Gold lub EA Access pozwoli na granie przez miesiąc, dwa bez konieczności kupowania? 

Plomien81
komentarz
komentarz

Różne sklepy mają różne promocje więc nie da się wskazać konkretnego sklepu. Najlepiej wykupić jakąś usługę abonamentową i ogrywać co tam oferują.

  • 4 tygodnie później...
kubanek
komentarz
komentarz

Finalnie kupiłem w Microsoft Store dostęp do Game Pass na 3 miesiące za 4 zł. Bez problemu pobrałem kilka tytułów tj. Wiedźmin, Forza 4, Władca Pierścieni i Worms. Na razie brakuje czasu, aby wszystko ograć, ale jakby ktoś szukał to fajna opcja. aby na start móc w coś pograć :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.