x-kom hosting

problem z drukowaniem

michalgr
utworzono
utworzono

Mam problem z wydrukiem dokumentów. Zamiast na drukarkę (Konicaminolta magicolor 4690MF) trafiają do bufora wydruku i dalej nic się już nie dzieje. Czyszczenie i reset bufora nie pomaga, aktualizacja Windowsa nie pomogła (W10). Diagnostyka Windowsa pokazuje komunikat "Nie można zidentyfikować problemu w ramach rozwiązywania problemów". Sterowniki do drukarki są aktualne, drukarka była odinstalowana i zainstalowana ponownie. Podpinałem inną drukarkę do tego komputera - również nie drukuje. Podpinałem drugi komputer (też z W10) do tej drukarki - też nie drukuje. Podpinałem do tej drukarki komputery z W7 - drukuje. Wszystko więc wskazuje na to, że to problem z Widowsem 10. Ten komputer z W10 kiedyś drukował na tej drukarce, choć od czasu do czasu występował problem, ale wówczas pomagał reset bufora. Od jakiegoś czasu nie pomaga... Jak to rozwiązać?

slivero
komentarz
komentarz

Ściągałeś ten sterownik >> KLIK ?  

michalgr
komentarz
komentarz

Tak...

 

slivero
komentarz
komentarz

Po podłączeniu kabla USB (bo jak zrozumiałem w taki sposób komunikuję się PC z drukarką u Ciebie) wyłączyłeś instalowanie sterownika przez Windows Update ?

michalgr
komentarz
komentarz

Nie, nie wyłączałem aktualizacji sterownika przez Windows Update. Nawet nie wiem jak to zrobić:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.