x-kom hosting

Przesiadka z pc na konsole

konrad1014
utworzono
utworzono

Witam czy jest duża różnica pomiędzy tymi platformami na pc dużo grałem ale zawsze starałem się żeby gra utrzymywała te 60 kl/s czy granie na konsoli nie będzie "odrzucające" przez te 30 kl/s??

slivero
komentarz
komentarz

Odczuwające będzie. Zależy w jakie gry najczęściej grasz.

Plomien81
komentarz
komentarz

Do grania na spokojnie w trybie jednoosobowym 30 klatek starcza.

slivero
komentarz
komentarz

Jeśli są to stabilne 30 klatki, lecz patrząc jak to wygląda w rzeczywistości w nowych produkcjach to często jest to przedział 20-30 klatek. 

konrad1014
komentarz
komentarz

raczej chodzi o gry jak rdr 2, good of war, fifa

slivero
komentarz
komentarz

Wygląda to tak, pograć to pograsz. Wyglądać będzie to dość ładnie ( oczywiście top względne pojęcie ), grywalne także będzie, lecz nie spodziewaj się płynności z PC (60FPS+) i efektów graficznych typu "Wysokie/ultra detale". 

  • 2 tygodnie później...
Hack3rNL
komentarz
komentarz

Nie zgodzę się, raczej jakość gier - płynności grywalności jest znacznie lepsza na konsoli. 
Z ostatnich rzeczy w jakie gram to Death Stranding (ps4 pro) , hdr odpalony, całość idzie na 55 cali 4k. Nie ma spadków, stabilnie bez żadnego zachwiania działa.
W sumie na ponad 2 lata grania nie zauważyłem jakiegoś spadku w czymś. Bo jednak gry pisane pod konsole - są tak optymalizowane żeby było dobrze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.