x-kom hosting

Problem ze spisem treści - Word

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Fioł4s ,
Fioł4s
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Jestem na etapie pisania swojej pracy magisterskiej, na bieżąco staram się formatować jej spis treści. Ostatnio po którejś aktualizacji zauważyłem, że numery stron przy dwóch podrozdziałach nie są wyrównane do prawej strony, tylko zostały przesunięte do lewej. Próbowałem różnymi sposobami przenieść je na prawą stronę, jednak nie znalazłem na to żadnego rozwiązania. Czy ktoś z Was spotkał się może z takim problemem lub wie jak go właściwie rozwiązać? Zauważyłem, że dotyczy to wyłącznie tytułów podrozdziałów, które zajmują idealnie całą linijkę, jednak nie chcę na siłę wydłużać tytułów tylko po to żeby spis treści wyglądał jak należy. 

 

Oczywiście spis treści wygenerowałem automatycznie, przy użyciu wbudowanego narzędzia z wykorzystaniem stylów nagłówków. 

 

Korzystam z Worda 2007, w załączniku screen obrazujący mój problem. 

plan.png

  • Rekomendowana odpowiedź
Fioł4s
komentarz
komentarz

Kilka tabulatorów przed numerem strony rozwiązało problem, kropki wygenerowały się same i wyrównało się do prawej. 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.