x-kom hosting

Proszę o wycenę mojego zestawu

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Dave202
utworzono
utworzono

i5 6600k

Asus z170 pro gaming

Freezer 33 esports edition

Samsung SSD 850EVO 256 GB

16 GB ram 2x8 3000MHz Vengeance LPX CMK16GX4M2B3000C15B

Geforce gigabyte 970 windforce 

Tagan 600 W TG600-U33II

Cyclone Rage R75TW

  • 1 miesiąc później...

Dave202
komentarz
komentarz

Juhuu, jest tu kto? Prośba o wycenę, nadal aktualna....

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

Kolego, masz ponad 200 postów na forum a więc jesteś raczej ogarniętą osobą.

Czy wiesz jak wycenia się podzespoły? Wchodzisz na allegro, znajdujesz swoją część, szukasz najniższej ceny i na jej podstawie wyceniasz swoją ( biorąc pod uwagę stan i czy masz gwarancję czy nie ) czasami odejmuje się z 10% od ceny najniższej znalezionej na aukcjach tak żeby towar szybciej zszedł i...tyle :)

W ciągu miesiąca 1500 razy sam byś zrobił wycenę.

  • 1 miesiąc później...
Dave202
komentarz
komentarz
Dnia 7.01.2020 o 08:57, anioł2009 napisał:

Kolego, masz ponad 200 postów na forum a więc jesteś raczej ogarniętą osobą.

Czy wiesz jak wycenia się podzespoły? Wchodzisz na allegro, znajdujesz swoją część, szukasz najniższej ceny i na jej podstawie wyceniasz swoją ( biorąc pod uwagę stan i czy masz gwarancję czy nie ) czasami odejmuje się z 10% od ceny najniższej znalezionej na aukcjach tak żeby towar szybciej zszedł i...tyle :)

W ciągu miesiąca 1500 razy sam byś zrobił wycenę.

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Liczyłem, że prosząc tutaj o pomoc ,zaoszczędzę trochę swojego czasu. Przed chwilą, wystawiłem już większość z tych podzespołów na allegro. 

Pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.