x-kom hosting

Którą karte wybrać

Która najlepsza w grach  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • GAINWARD GEFORCE 7600GT 256MB DDR3 HDTV
      2
    • GALAXY GEFORCE 7600GT 256MB 1.2ns ZALMAN DDR3
      17
    • PALIT GEFORCE 7600GT 256MB 128BIT DDR3
      0


cinomatic
komentarz
komentarz

Ja proponuje ZALMANA ... :)

mlodybb
komentarz
komentarz

Czy mozecie umotywowac czymś swój wybór tez tak myslałem ale czym ona jest lepsza od pozostałych??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zaznaczyłem Galaxy, ale mam zastrzeżenia.

Po 1., lepiej wziąć Galaxy 7600 GS 256 MB GDDR3 1,2 ns Zalman. Jedyna różnica to mniejsze taktowanie rdzenia (500 vs. 560 MHz), który na pewno uda się podkręcić do tej wartości, a zaoszczędzisz dużo kasy.

Po 2., jeśli jednak chcesz wydawać tyle kasy, to zdecydowanie najlepiej postąpisz, kupując tą kartę - http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7900GS+256+Z3 - Galaxy GeForce 7900 GS 256 MB GDDR3 1,2 ns Zalman. Rozkłada na łopatki 7600 GT, a kosztuje praktycznie tyle samo (przynajmniej na Proline.pl).

Dziękuję za uwagę :>

mlodybb
komentarz
komentarz
Zaznaczyłem Galaxy, ale mam zastrzeżenia.

Po 1., lepiej wziąć Galaxy 7600 GS 256 MB GDDR3 1,2 ns Zalman. Jedyna różnica to mniejsze taktowanie rdzenia (500 vs. 560 MHz), który na pewno uda się podkręcić do tej wartości, a zaoszczędzisz dużo kasy.

Po 2., jeśli jednak chcesz wydawać tyle kasy, to zdecydowanie najlepiej postąpisz, kupując tą kartę - http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7900GS+256+Z3 - Galaxy GeForce 7900 GS 256 MB GDDR3 1,2 ns Zalman. Rozkłada na łopatki 7600 GT, a kosztuje praktycznie tyle samo (przynajmniej na Proline.pl).

Dziękuję za uwagę :>

ad1 ta gt podkrece jeszcze lepiej

ad2 ja potrzebuje karty pod agp

nazir
komentarz
komentarz

Proponuję 7600GS od Galaxy z pamięciami 1.2ns

mlodybb
komentarz
komentarz
Proponuję 7600GS od Galaxy z pamięciami 1.2ns

czemu wszyscy polecaja gs przeciez gt jest wydajniejsza??

jezeli podkrece ta i ta to i tak gt bedzie lepsza wiec nie wiem co ma takiego ta gs ze wszyscy sa za nia??

nazir
komentarz
komentarz

Ale firma Galaxy właśnie różni się tym że jest bardzo podatna na podkręcanie, w stosunku do innych firm produkujących karty graficzne.

Ten 7600GS po podkręceniu może być lepszy od 7600GT po podkręceniu ! I oczywiście lepiej mieć te ~100zł w kieszeni.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

7600 GS GDDR3 i 7600 GT różnią się jedynie taktowaniem (60 MHz na rdzeniu na korzyść GT), więc po co przepłacać? Podkręcą się identycznie.

nazir
komentarz
komentarz

A podniesienie taktowania procesora o 60MHz to pryszcz dla takiej karty...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

AGP powiadasz...

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7600GS+256+Z1 mówisz masz, Galaxy 7600 GS 256 MB GDDR3. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że GT ma taktowanie 560/1400 MHz, a GS 500/1450 MHz (chyba tylko w przypadku AGP jest taka dziwna różnica, GSy na PCI-E chyba mają 500/1400) ;)

  • 1 rok później...
Bar33t
komentarz
komentarz

Nie. 7600GS zarowno na PCIE jak i AGP maja taktowania 400/800 (dla obu platform są to zegary referencyjne).

Wersje 500/1400 sa poprostu podrasowane przez producentow (np. Inno3D badz Galaxy) i nazwane przez nich 7600GST :D;)

//popatrz na datę ostatniego posta!

//+10% za odkop

//vocativus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.