x-kom hosting

(Niedziałające) przyciski od cyfr

Dilerkowicz
utworzono
utworzono

Posiadam Windows 10 naciskam na te górne przyciski i nie działają ,a wczoraj jeszcze działały.

Klawiatura marki tracer model patriot black trk-115 ps2

xczviiu
komentarz
komentarz

Masz inną,zapasową klawiaturę do podpięcia? To tylko te przyciski górne nie działają,a reszta? Może ci spadła albo coś?

Dilerkowicz
komentarz
komentarz

Mam inną zapasową klawiaturę na niej wszystko działa. Na zdjęciu niżej tylko 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 - _ nie działa 

Może coś sie urwało albo spaliło w klawiaturze

1574780784707122066268.jpg

Dilerkowicz
komentarz
komentarz

Em wiesz co 

Przed chwilą dowiedziałem sie że na klawiaturę zostało wylane wino 

Gawel
komentarz
komentarz

Rozumiem :)

kuba90
komentarz
komentarz

Daj ją koło grzejnika niech dobrze wyschnie może zacznie przewodzić jak wino wyschnie pod membraną, a jak padła no to wielkiej straty nie będzie. 

Dilerkowicz
komentarz
komentarz

Wino zostało wylane na biurku i troche na klawiaturze z tego co wiem została ona wytarta poprzez szmatke 

A do wnętrza jej nawed nie chcrm zaglądać ale mam pare zapasowych ta pójdzie se na "stos zepsutych klawiatur przez żonę "

Gawel
komentarz
komentarz
24 minuty temu, Dilerkowicz napisał:

Wino zostało wylane na biurku i troche na klawiaturze z tego co wiem została ona wytarta poprzez szmatke 

A do wnętrza jej nawed nie chcrm zaglądać ale mam pare zapasowych ta pójdzie se na "stos zepsutych klawiatur przez żonę "

Możesz żonie ją sprezentować pod choinkę do tego wkrętak i do dzieła. Jak wysypie wszystkie klawisze i ponownie złoży to dostanie prawdziwy prezent :)

Dilerkowicz
komentarz
komentarz

A propo czym wyczyścić kurz z klawiatury ?

 

(Tak lekko wstydze sie to pokazywać) 

15748659941021214075091.jpg

kuba90
komentarz
komentarz

To już grooby syfek jest także raczej mechanicznie dobra szmata i najlepiej wyciągać klawisze. Ogólnie ja mam kompresor i jak bym nim dał 8 bar to może by odpadł ten syf ale nie jest to pewne :- ) 

Dilerkowicz
komentarz
komentarz (edytowane)

Tada

Oczekiwając na odpowiedź 

pomyślałem o tym 

15748743929191487716380.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Ja zakładam na rurę od odkurzacza, taką miękką szczotkę i jadę po klawiszach. Z wierzchu wilgotna szmatka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.