x-kom hosting

[Rozwiązany]nowy dział

olszak
utworzono
utworzono

wpadłem na pomysł żeby stworzyć nowy dział odnośnie biosu, ludzie często pytają sie jak zrobić coś w biosie albo do czego "to" służy i często nie wiedzą do którego diału to wpisać. taka moja mała inicjatywa :)

naekana
komentarz
komentarz

Jest już odpowiedni dział Sprzęt->Płyty główne oraz pamięci RAM. Tworzenie osobnego działu mija się z celem.

dar55
komentarz
komentarz

bios = integralna część płyt głównych -> odpowiedź ...?

Gość
komentarz
komentarz

To nie jest dobry pomysł. Bios jest częścią płyty głównej (i karty graficznej też) i w tym dziale należy zadawać pytania. Nie widziałem usera, który by miał problem z umieszczeniem w odpowiednim dziale takiego pytania.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A co z założeniem poddziału BIOS w dziale Płyty główne oraz pamięci RAM?

olszak
komentarz
komentarz

ja sie z wami nie zgodze! równie dobrze można powiedzieć że nie powinno być działu z programami bo przecież każdy program jest odpalany z pod windowsa

naekana
komentarz
komentarz

A co z założeniem poddziału BIOS w dziale Płyty główne oraz pamięci RAM?
Nie ma takiej potrzeby, tak jak już było wspomniane - bios jest integralną częścią płyty głównej. Jeśli pojawią się problemy z lokalizacją tematów odnośnie bios'u, zastanowimy się nad działem/subforum "bios". Póki co takowych problemów nikt nie ma.
nie powinno być działu z programami bo przecież każdy program jest odpalany z pod windowsa
Programy nie są integralną częścią systemu operacyjnego, są pewnym rodzajem "akcesorii", więc ten argument jest pozbawiony sensu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.