x-kom hosting

Re: Komunikat o błędzie po logowaniu

eryk93
utworzono
utworzono

Logując się dzisiaj otrzymałem komunikat z kodem błędu 2S119/1, nie wiem czy to chwilowe, ale postanowiłem, że poinformuje ;)

 

Screenshot_1.png

  • Dziękuję 1

anioł2009
komentarz
komentarz

Mnie ten sam błąd wywaliło i wylogowało przy odświeżeniu strony ...

Niebieska
komentarz
komentarz

U mnie jest porządku. A tak w ogóle Panowie, gdzie jest informacja o przeglądarce z jakiej korzystacie? :P 

eryk93
komentarz
komentarz

Przeglądarka google chrome :P

Niebieska
komentarz
komentarz

U mnie jest chrome i jest OK, przynajmniej na razie. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Chrome

Anawa
komentarz
komentarz

Po zalogowaniu się pojawił się u was ten komunikat, tak? Potem normalnie byliście zalogowani? Logowanie przez login i hasło czy np. poprzez FB?

anioł2009
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

Po zalogowaniu się pojawił się u was ten komunikat, tak? Potem normalnie byliście zalogowani? Logowanie przez login i hasło czy np. poprzez FB?

 

Ja jestem zalogowany zawsze, odświeżyłem stronę i wywaliło wtedy błąd oraz automatycznie mnie wylogowało.

eryk93
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Anawa napisał:

Po zalogowaniu się pojawił się u was ten komunikat, tak? Potem normalnie byliście zalogowani? Logowanie przez login i hasło czy np. poprzez FB?

Ja byłem zalogowany zawsze, dzisiaj weszłem na forum i zdziwiło mnie, że byłem wylogowany. Logowalem się poprzez stronę, po zalogowaniu pokazało mi ten komunikat i przechodząc na stronę główną byłem normalnie zalogowany. 

Anawa
komentarz
komentarz

Ok, napisałem o problemie do twórców skryptu (Invision Community).

 

Edit: I dziękuję oczywiście za informacje o problemie.

eryk93
komentarz
komentarz

Problem jest też chyba w przekierowaniu z http na https, czasem wchodząc na forum jestem wylogowany i nie ma kłódki z certyfikatem, klikając na logo forum przenosi mnie na stronę główną, gdzie  wszystko jest w jak najlepszym porządku

Anawa
komentarz
komentarz

@eryk93 Możesz zamieścić screenshot następny razem? Tak się dzieje jak wpisujesz forumpc.pl w pasek przeglądarki? Czy w jaki sposób wchodzi na forum?

eryk93
komentarz
komentarz

Czasem jak wpisuje czasem klikam na zakładkę w przeglądarce, podeślę screena jak tyko problem się powtórzy 

  • 3 tygodnie później...
eryk93
komentarz
komentarz

Ponownie zauważyłem ten błąd, bez kłódki o certyfikacie, screeny w załączniku, przed i op zalogowaniu, to się dzieje kiedy ręcznie wpisuję adres forum w wyszukiwarce

2.png

3.png

Anawa
komentarz
komentarz

@eryk93 Ok. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Jeszcze raz jak Ci to się pojawi, to czy mógłbyś kliknąć na ikonkę "i" obok napisu "Niezabezpieczono"? Tam będzie informacja o certyfikacie - jakbyś mógł zdjęcie tego tutaj wkleić.

eryk93
komentarz
komentarz

Przeglądarka google chrome, jak się pojawi, to od razu podeślę 

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz
Coś poszło nie tak (ಠ_ಠ) Proszę spróbować ponownie.

Kod błędu: 2S119/1

Anawa
komentarz
komentarz

@anioł2009 W jakim momencie? 

anioł2009
komentarz
komentarz
14 minut temu, Anawa napisał:

@anioł2009 W jakim momencie? 

 

Podczas logowania po wyczyszczeniu historii

Anawa
komentarz
komentarz

To znaczy po logowaniu? Potem byłeś zalogowany czy trzeba było się ponownie zalogować?

anioł2009
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Anawa napisał:

To znaczy po logowaniu? Potem byłeś zalogowany czy trzeba było się ponownie zalogować?

 

Zalogowałem się , wywaliło błąd, odświeżyłem stronę i okazało się że jestem zalogowany czyli nie musiałem powtórnie nic wpisywać :) 

Gawel
komentarz
komentarz

Używam od dłuższego czasu dodatku Dark Reader, ostatnio dziwnie działa z naszym forum. Całe tło powinno być czarne a jest pstrokato :) Może ktoś sprawdzić na Mozilli albo Chrome jak jest. Inne strony bez problemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.