x-kom hosting

Wi-Fi a stan konta

Ash_Ketchup
utworzono
utworzono

Witam. Gdy wyłączę Wi-fi posiadam inny stan konta, aniżeli w przypadku włączonego. O co może chodzić?

  • 2 tygodnie później...

Poftorek
komentarz
komentarz

Co to za telefon, jaki operator, od kiedy tak się dzieje? Dzwoniłeś do operatora? Jaka jest różnica w kwocie, jaki numer wybierasz zeby ggo sprawdzić? Jaka oferta?

  • 2 miesiące później...
Ash_Ketchup
komentarz
komentarz
Dnia 6.12.2019 o 09:17, Poftorek napisał:

Co to za telefon, jaki operator, od kiedy tak się dzieje? Dzwoniłeś do operatora? Jaka jest różnica w kwocie, jaki numer wybierasz zeby ggo sprawdzić? Jaka oferta?

 

Rzadko się tu loguję, więc sorki za taki czas. Powodem okazały się włączone dane komórkowe, chociaż i tak nie wiem dlaczego tak się działo.

Gawel
komentarz
komentarz

Może w twoim przypadku, przydał by się jakiś pakiet internetowy. Ja mam w PLAY na kartę wykupiony pakiet 6GB bezterminowo. Starcza mi na parę miesięcy. Dane i WIFI cały czas włączone

Ash_Ketchup
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Gawel napisał:

Może w twoim przypadku, przydał by się jakiś pakiet internetowy. Ja mam w PLAY na kartę wykupiony pakiet 6GB bezterminowo. Starcza mi na parę miesięcy. Dane i WIFI cały czas włączone

Nie to nie to. Problem opisałem wyżej, ale i tak nie mam pojęcia jak przy włączonym Wifi może być inny stan konta aniżeli przy wyłączonym.

Gość
komentarz
komentarz

Ja się zapytam z innej beczki... Jaki stan konta i jak go sprawdzasz?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Ash_Ketchup
komentarz
komentarz
21 minut temu, gavron7 napisał:

Ja się zapytam z innej beczki... Jaki stan konta i jak go sprawdzasz?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

Stan gotówki na koncie w Plusie. Sprawdzam *100#

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma takiej opcji choćby niewiem co. Chyba że w międzyczasie nastąpiła aktualizacja danych (dokładność GSM  wynosi co połączenie - a połączenie nie oznacza 'połączenie' kiedy z niego korzystasz). Sprawdź w ten sposób że wyłącz w ogóle dane komórkowe, włącz tryb samolotowy, wyłącz tryb samolotowy (wtedy po ponownym połączeniu z GSM nie będziesz miał danych komórkowych), dla pewności poczekaj 15 minut aby system się zaktualizował, włącz sobie wifi. Sprawdź stan konta. Wyłącz wifi i sprawdź stan konta. 

 

Gwarantuję że nie będziesz miał różnicy

Ash_Ketchup
komentarz
komentarz
42 minuty temu, gavron7 napisał:

Nie ma takiej opcji choćby niewiem co. Chyba że w międzyczasie nastąpiła aktualizacja danych (dokładność GSM  wynosi co połączenie - a połączenie nie oznacza 'połączenie' kiedy z niego korzystasz). Sprawdź w ten sposób że wyłącz w ogóle dane komórkowe, włącz tryb samolotowy, wyłącz tryb samolotowy (wtedy po ponownym połączeniu z GSM nie będziesz miał danych komórkowych), dla pewności poczekaj 15 minut aby system się zaktualizował, włącz sobie wifi. Sprawdź stan konta. Wyłącz wifi i sprawdź stan konta. 

 

Gwarantuję że nie będziesz miał różnicy

Teraz, gdy do już wiem o co chodziło to wiem czego unikać, ale faktem jest, że zniknęło mi 50 groszy z konta i nie wiem za co. To nie tak, że wchodziłem wtedy w Internet bez Wifi, bo nie miałem ważnego konta, a gotówka spływała. Teraz jestem mądrzejszy, ale jakim cudem/prawem do tego doszło, nie mam pojęcia.

Gość
komentarz
komentarz
Teraz, gdy do już wiem o co chodziło to wiem czego unikać, ale faktem jest, że zniknęło mi 50 groszy z konta i nie wiem za co. To nie tak, że wchodziłem wtedy w Internet bez Wifi, bo nie miałem ważnego konta, a gotówka spływała. Teraz jestem mądrzejszy, ale jakim cudem/prawem do tego doszło, nie mam pojęcia.
Napisałem Ci w jaki sposób. GSM ma opóźnienia od ostatniego rozłączenia

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Ash_Ketchup
komentarz
komentarz
4 godziny temu, gavron7 napisał:

Napisałem Ci w jaki sposób. GSM ma opóźnienia od ostatniego rozłączenia

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

Ale rozłączenia czego? Nie psiałem smsów, nie dzwoniłem i nie przeglądałem Internetu tamtego dnia.

Gość
komentarz
komentarz

Pisałem już sposob na sprawdzenie.

Rozłączenia sesji. Sesja nie oznacza zakończenia pobierania/wysyłania. Sesja oznacza połączenie ale nie w rozumieniu takim jak myślisz. Ciężko mi to Ci wytłumaczyć.. w każdym razie może (ale nie musi) wystąpić różnica między teraz a za parę minut nawet jeśli nie korzystałeś z telefonu bo "to czas na aktualizację" i pewnie właśnie wstrzeliłes się w ten czas dlatego uznales to za różnice ..

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Ash_Ketchup
komentarz
komentarz
24 minuty temu, gavron7 napisał:

Pisałem już sposob na sprawdzenie.

Rozłączenia sesji. Sesja nie oznacza zakończenia pobierania/wysyłania. Sesja oznacza połączenie ale nie w rozumieniu takim jak myślisz. Ciężko mi to Ci wytłumaczyć.. w każdym razie może (ale nie musi) wystąpić różnica między teraz a za parę minut nawet jeśli nie korzystałeś z telefonu bo "to czas na aktualizację" i pewnie właśnie wstrzeliłes się w ten czas dlatego uznales to za różnice ..

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

No może, mniejsza z tym. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.