x-kom hosting

Wydajny tel, z mocną bat, dobrym aparatem / do 1800 zł

nomad89
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zmiana swojego starego Galaxy A5 2016 na nowy tel, ponieważ po 3 latach zaczął mulić oraz pada ekran, a nie szkoda mi już kasy na niego. 

W związku z tym jestem zmuszony kupić telefon, który posłuży mi przez kolejne 3 lata, a nawet dłużej. 
Najbardziej zależy mi na:

 

- wydajność (CPU, GPU), tak żeby gry chodziły płynnie (marvel future fight itd.)

- dobra bateria

- dobry aparat

- koniecznie wejście jack 3,5mm

- w miarę wygodna "wielkość" telefonu

 

Po naprawdę długiej analizie pozostały mi cztery typy, jednak nie zamykam się na nie, liczę na Waszą pomoc.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to planuje przeznaczyć od 1100 zł do max 1800 zł, jednak 1800 to naprawdę ostateczność.

 

Moje typy:

- Pocophone F1

- OnePlus 6

- Xiaomi Redmi Note 8 Pro

- Asus Zenfone 5Z

 

Ogólnie zawsze chciałem OnePlus 6, ale ciężko go dostać i jest najdroższy z tych wszystkich konkurentów

 

Co o tym myślicie?

nomad89
komentarz
komentarz

odświeżam

Skrelp
komentarz
komentarz

Cześć!

Myślałeś o Galaxy A70?  https://www.komputronik.pl/product/627378/samsung-galaxy-a70-128gb-dual-sim-black-a705-.html

 

Świetny sprzęt jeśli chodzi o znane flagowce. Ekran SuperAmoled 6.7" 2400x1080px, 6GB RAM, 8-rdzeniowy Snapragon 675. 
Ma mini jacka, bardzo dobrą baterię (4500 mAh) i przyzwoity aparat :)

nomad89
komentarz
komentarz

Nie chce już Samsunga, ten mój mnie zawiódł i to kilka razy, więc nigdy więcej.

Najbardziej skłaniam się ku Xiaomi Mi 9 Lite, dobry wybór?

Skrelp
komentarz
komentarz
Dnia 27.11.2019 o 23:52, nomad89 napisał:

Nie chce już Samsunga, ten mój mnie zawiódł i to kilka razy, więc nigdy więcej.

Najbardziej skłaniam się ku Xiaomi Mi 9 Lite, dobry wybór?

 

Dobry o ile nie chcesz Mi 9T -> https://www.komputronik.pl/product/651060/xiaomi-mi-9t-128gb-czarny.html
Większy ekran, mocniejszy procesor, więcej RAM'u, lepszy aparat i pojemniejsza bateria.

nomad89
komentarz
komentarz

I przeochydny wysuwany aparat przedni, który jak wpadnie piasek to naprawa będzie kosztować fortunę ;)

Zdecydowałem się na Mi 9 Lite :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.