x-kom hosting

Rozmowa- krok po kroku- czyli jak powinna wyglądać.

RahHlm
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. potrzebuję wskazówek jak ma prawidłowo wyglądać rozmowa z dostawcami internetowymi. aby się nie zaskoczyć czymś lub nie rozczarować, że czegoś nie wiem bądź dostanę pytanie , na które nie znam odpowiedzi z zakresu spraw technicznych komputera.

np. mam problem z znikającym połączeniem z internetem, występuje zawieszanie się ekranu, nie wczytuja się obrazy z youtube na czas, zrywa , zawiesza i znika internet, występuję też problem. Ogólnie zamula i zawiesza mi się internet od jakiś już 2 tyg. 

 

Jak to powiedzieć i czego się spodziewać od dostawcy. na początku należy wybrać nr, ale co dalej... ?.

Kasperoo12
komentarz
komentarz

Zawieszenie ekranu? Ale to całego pulpitu? To brzmi niczym problem z komputer, nie internetem.

  • Dziękuję 1
RahHlm
komentarz
komentarz (edytowane)

nie całego pulpitu. Problem występuje w tym, że podczas gdy wchodzę na youtube to nie wczytują mi się miniatury na czas. czyli jest taka zawiecha jednym słowem. 

 

A komputer jest w porządku, nie mam jakiś poważnym z nim problemów więc chyba nie mam co pisać o chwilowych usterkach.

Ale cholera w sumie nie wiem. może to coś z komputerem i też. bo mam dużo kurzu w pomieszczeniu gdzie znajduje się mój komputer stacjonarny , może ten kurz dostaje się do środka i osiada itp.

Kasperoo12
komentarz
komentarz

RahHlm sorka ale to ostatnia rada. Za ostatni post dostałem ostrzeżenie że to spam :/ nie wiem o co chodzi

 

Chodzi o to że przez telefon to za dużo nie ugrają. Co jedynie to zresetują linie i tyle. Pewnie będą chcieli wysłać serwisanta, ale tu jest problem! Bo gdy internet będzie działał prawidłowo na laptopie serwisanta i problem jest z komputerem, to często mogą wołać pieniążki za niepostawne wezwanie.

 

Najlepiej wyczyść komputer. Poproś kogoś żeby przyszedł z laptopem (znajomy, rodzina) po testuj na innym czy jakiś telefon.

Do rozmowy to poszukaj takich przykładowych połączeń na YT. Jest dużo nagranych takich rozmów telefonicznych.

 

 

  • Dziękuję 1
RahHlm
komentarz
komentarz

nie martw się tym. mimo wszystko dzięki za pomoc w temacie. chociaż niesłusznie dostałeś ostrzeżenie za spam. mimo, że to nie jest spam tylko pomoc w temacie. co do tematu to masz rację. chyba powstrzymam się jeśli jeszcze w miarę ' działa '' mi internet, a może to być spowoddowane problemem z komputerem . a by żeby póżniej nie narobić sobie problemu , że bezpodstawnie wzywam np. dostawcę bo coś mi '' nie tak działa''

 

 

  • 4 tygodnie później...
Daniek123
komentarz
komentarz

Na Youtubie masz mnóstwo porad odnośnie obchodzenia się z dziewczynami. Zwłaszcza na początku znajomości. 

 

====================================================

A co to ma wspólnego z tematem ???

anioł2009

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.