x-kom hosting

Wbat w programowaniu Batch

HakerB
utworzono
utworzono

Dzień dobry.

Otóż mam problem ze znalezieniem linku do pobrania modułu Wbat. Wiem jak się go obsługuje tylko nie mogę znaleźć BEZPIECZNEGO źródła do pobrania owego modułu. Nie interesuje mnie żadne chomikuj.pl czy coś w tym stylu. Pragnę w 99,99% BEZPIECZNEJ strony do pobrania omawianego tutaj programu.

Z góry dziękuję ^_^

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Cześć,

 

Wydaje mi się, że najlepszym źródłem do pobrania modułu będzie strona autora: https://www.horstmuc.de/

HakerB
komentarz
komentarz

Hejka,

 

Pobrałem folder .zip i zrobiłem to co pisano w instrukcji. Pisano ,że jest kompatybilne ,ale nie...

Czy da się to naprawić ?

komunwbat.png

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Hej,

 

W systemach x64 nie ma zaimplementowanej obsługi aplikacji 16-bitowych, więc na obecnym systemie nie dasz rady uruchomić tego programu.

 

Spróbuj zainstalować sobie 32-bitową wersję Windowsa np. na wirtualnej maszynie i powinno ruszyć.

HakerB
komentarz
komentarz

Oh jeny … Szkoda ,ale maszyny to instalować nie będę … Dziękuję za poświęcony mi czas :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.