x-kom hosting

"Cichy dźwięk podczas nagrywania"

Menji
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem z cichym dźwiękiem podczas "nagrywania dźwięku".

 

Jak rozmawiam na discordzie ze znajomymi nie narzekają na to jak mnie słychać a nawet mówią, że stosunkowo do innych słychać mnie lepiej.

Więc w czym problem? Od pewnego czasu nagrywam filmiki na których wypadałoby, żeby zawierały mój głos, niestety mój głos na nich jest ledwo słyszalny, nawet po próbie zwiększenia dB, mój głos faktycznie jest "trochę" głośniejszy ale nie dość, że traci bardzo dużo na jakości dźwięku to jeszcze dodaje ciągły szum który potrafi być nawet głośniejszy ode mnie.

 

Siedziałem już nad tym trochę czasu, i nie wiem co mam zrobić, może rozwiązanie jest proste, tylko o tym nie wiem.

Nie posiadam karty dźwiękowej, po za tą wbudowaną, co prawda kolega mówił, że karta dźwiękowa załatwia sporo takich problemów ale najpierw chciałem się zapytać tutaj.

 

Na koniec dodam, że nawet jeżeli zwiększę dB na bardzo wysoki poziom ten pasek głośności z załącznika co najwyżej pokazuje jedną kreskę głośności

 

Jest to mój pierwszy post, dlatego przepraszam za wszystkie niedociągnięcia.

Problem.png

Edytowane przez Menji

Anawa
komentarz
komentarz

Jakim programem nagrywasz dźwięk?

Menji
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Anawa napisał:

Jakim programem nagrywasz dźwięk?

Invidia, ale prawdopodobnie nie jest to kwestia programu ponieważ to samo było z frapsem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.