x-kom hosting

Mrygający ekran tabletu.

TMRE
utworzono
utworzono

Witam. Przed chwilą podłączyłem tablet do ładowania. Wyłączyłem tablet i podłączyłem do ładowania. Po naładowaniu baterii , zauważyłem, że ekran dziwnie mryga. 

Dodam, że tablet ma 3 lata.

Przywróciłem ustawienia fabryczne tabletu, wyłączyłem go na chwilę - ekran mniej mryga, ale dalej jest to zauważalne. 

Co może być przyczyną ? 

Tablet to: Samsung Galaxy TAB E, Android 4.4.4 

TMRE
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawa wygląda następująco: Wczoraj wieczorem

podłączyłem do ładowania (do 100%), przywróciłem ustawienia fabryczne. Przy 30% zaczął mniej mrygać ekran. Gdy naładowałem do 100% problem znikł. Dziwne było to, że ekran zaczął mrugać zaraz przy starcie Androida. W momencie ładowania tabletu problem (tablet ładowany na wyłączeniu) nie występował. Od wczoraj problem nie występuje. Proszę o nie zamykanie tematu, w razie problemów będę pisać.  Czy jest możliwe, żeby było to spowodowane słabą baterią? Dodam, że gdy zacząłem ładować tablet miał 11%.

Edytowane przez TMRE
Niebieska
komentarz
komentarz

Możliwe, że bateria daje za małe napięcie gdy jest słabsza by ekran mógłbyć stabilnie podświetlony. 

TMRE
komentarz
komentarz

Ładowałem oryginalną ładowarką, więc napięcie powinno być stabilne, według mnie.

Niebieska
komentarz
komentarz

Mnie chodziło o sytuację gdy już go odłączysz tablet od ładowarki. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.