x-kom hosting

Powerbank do laptopa Lenovo IdeaPad L340-15IRH

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
leenajemnik
utworzono

Gawel
komentarz
komentarz

Rozumiemy że ten powerbank  i laptop wspiera USB PD ?

  • Dobra wypowiedź 1
leenajemnik
komentarz
komentarz

Eee bardzo dobre pytanie! W jaki sposób mogę to sprawdzić? 

Gawel
komentarz
komentarz

Laptopa ładujesz przez port USB-C ?

leenajemnik
komentarz
komentarz
12 minut temu, Gawel napisał:

Laptopa ładujesz przez port USB-C ?

Zasilanie jest przez inne wejście, ale sam laptop posiada USB-C 

  • Rekomendowana odpowiedź
Gawel
komentarz
komentarz

Tak na szybko

" The IdeaPad L340-15IRH Gaming only provides the most necessary ports, which are located exclusively on the left side of the laptop. Lenovo also does without a memory card reader and a Thunderbolt port; there is a USB Type-C port with the 3.0 standard in return. However, it cannot be used to charge the laptop. "

Więc odpada ładowanie

  • Dobra wypowiedź 1
leenajemnik
komentarz
komentarz
11 minut temu, Gawel napisał:

Tak na szybko

" The IdeaPad L340-15IRH Gaming only provides the most necessary ports, which are located exclusively on the left side of the laptop. Lenovo also does without a memory card reader and a Thunderbolt port; there is a USB Type-C port with the 3.0 standard in return. However, it cannot be used to charge the laptop. "

Więc odpada ładowanie

O nieee, a jakiś kabel USB-złącze zasilania? Czy to tak nie działa? 

leenajemnik
komentarz
komentarz
6 minut temu, Gawel napisał:

Pewnie że się da, aleee cena  :)

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/xtorm-ac-pro-41-600-power-bank-41-600-mah-z-gniazdkami-220v.html

Taki powerbank posiada zwykłe gniazdo 220 V, więc podłączysz swoją ładowarkę

 

Właśnie ja już mam ten powerbank podlinkowany w poście i póki co szukam najtańszego rozwiązania :v a takim chyba będzie zakup tego kabla, chociaż na przyszłość przyda się coś bardziej pojemnego 

Gawel
komentarz
komentarz

Jakiego kabla ? Przecież ten powerbank nie wspiera USB PD a twój laptop nie można ładować przez USB-C. Wiec jak go podłączysz ?

leenajemnik
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Gawel napisał:

Jakiego kabla ? Przecież ten powerbank nie wspiera USB PD a twój laptop nie można ładować przez USB-C. Wiec jak go podłączysz ?

Eee, chodzi mi o dokupienie do tego powerbanka kabla zwykle USB-złącze zasilania 

Anawa
komentarz
komentarz

Kupiłeś już ten powerbank czy nie? Był w zestawie kabel do ładowania z gniazdka elektrycznego? Czy w ogóle nie było kabla albo tylko kabel do ładowania przez USB?

  • Dobra wypowiedź 1
leenajemnik
komentarz
komentarz
7 godzin temu, Anawa napisał:

Kupiłeś już ten powerbank czy nie? Był w zestawie kabel do ładowania z gniazdka elektrycznego? Czy w ogóle nie było kabla albo tylko kabel do ładowania przez USB?

Powerbank dawno kupiony, w zestawie był kabel usb-microusb 

Anawa
komentarz
komentarz

To jak jest taka możliwość to po prostu dokup dodatkowy kabel do ładowania.

leenajemnik
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Anawa napisał:

To jak jest taka możliwość to po prostu dokup dodatkowy kabel do ładowania.

Wystarczy zwykły kabel usb-złącze zasilania bez żadnych, nie wiem, ,,pośredników”? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.