x-kom hosting

Tablet Goclever jako monitor do komputera

sandrawm
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio wzięło mnie na chęć podłączenia drugiego monitora do komputera, ale jako iż jedyny dodatkowy w domu jaki mam ma kabel, z którym moja karta graficzna nie ma wejścia, planuję podłączyć właśnie tableta. Owy tablet jest firmy Goclever, model T76GPSTV, a przynajmniej tak jest napisane. Chcę się dowiedzieć co jest mi potrzebne żeby można było go używać jako monitor (aplikacja, ustawienia na samym tablecie?). Każda odpowiedź będzie przydatna.

anioł2009
komentarz
komentarz
24 minuty temu, sandrawm napisał:

Witam, ostatnio wzięło mnie na chęć podłączenia drugiego monitora do komputera, ale jako iż jedyny dodatkowy w domu jaki mam ma kabel, z którym moja karta graficzna nie ma wejścia, planuję podłączyć właśnie tableta. Owy tablet jest firmy Goclever, model T76GPSTV, a przynajmniej tak jest napisane. Chcę się dowiedzieć co jest mi potrzebne żeby można było go używać jako monitor (aplikacja, ustawienia na samym tablecie?). Każda odpowiedź będzie przydatna.

 

Jeśli ogarniasz angielski to ten artykuł powinien Ci nieco rozjaśnić temat https://techwiser.com/use-your-android-as-second-monitor/  :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.