x-kom hosting

Komputer skladany samodzielnie na raty

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: UnnamedPlayer ,
Kiwikiwi
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie znacie jakaś stronę która umożliwia kupno takiego komputera złożonego przez siebie na raty? 

eryk93
komentarz
komentarz (edytowane)

Owszem np: Link1Link2Link3

 

Z czego polecam link1, ale ważna sprawa, podaj budżet jaki możesz przeznaczyć i do czego ma służyć sprzęt, to pomożemy Ci sklecić coś sensownego 

Kiwikiwi
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie, budzet 2000,2500 z czego mam juz: SSD dysk, obudowe zalmana z9, chlodzenie na procka spartian czy jakos tak :D 

eryk93
komentarz
komentarz (edytowane)

No to może taki zestaw, skoro dysk na system, chłodzenie i obudowę już masz to: 

 

* Procesor: AMD Ryzen 5 2600

* Mobo: ASRock B450M Pro4

* Ram: Patriot 16GB 3000MHz Viper 4 CL16 (2x8GB)

* Dysk na dane: Toshiba P300 1TB 7200obr. 64MB

* Karta graficzna: MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 8GB GDDR5

* Zasilacz: be quiet! System Power 9 600W 80 Plus Bronze

 

Lista zakupowa: Lista zakupowa

 

Zmieściłem się w cenie :P 2500zł

 

Poczekaj jeszcze na pozostałe propozycje :P

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Co z monitorem? jakie tu będą gry?

System WIN masz?

1 godzinę temu, eryk93 napisał:

Edytowane 11 minut temu przez eryk93
Poprawa linków

Wstawiłeś tam 6 reflinków, a teraz piszesz poprawa linków bo któryś Helpdesk CI kazał to zmienić, poważny Ty jesteś? wyskakujesz z reflinkami, do tego nie argumentujesz swojej propozycji, a sam ten konfig jest kiepski patrząc na opłacalność poszczególnych podzespołów, począwszy od płyty bo taniej mamy MOBO ATX z lepszą sekcja, w tej samej cenie RAM z lepszym potencjałem OC, SP9 600W w kwocie 270zł to żart, poza tym tu i 500W ma ogromny zapas mocy. Sama dopłata 160zł do 8GB VRAM na GPU względem wersji 4GB tez bezsensowna patrząc na wydajność tego układu, ba za 40-50zł więcej mamy RX 580 8GB czy to XFX GTS czy Nitro + od Saphire.

 

10 godzin temu, eryk93 napisał:

Owszem np: Link1Link2Link3

 

Z czego polecam link1,

No pewnie, bo przecież prowizja sama się nie pobierze, xkom to obecnie najdroższy sklep i nic tego nie rekompensuje.

eryk93
komentarz
komentarz

Poprawiłem, bo do reguł trzeba się dostosować ;) co do zestawu i sklepu, jeśli uważasz, że można coś lepszego, to podrzuć swoją propozycję ;)

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
6 minut temu, eryk93 napisał:

bo do reguł trzeba się dostosować ;)

Jakich reguł, znasz w ogóle regulamin tego forum?

 

Cytuj

13. Zabronione jest rozpowszechnianie bez zgody Administratora reklamy komercyjnych stron internetowych w każdej postaci, w tym także kryptoreklamy (np.reflinki). Zakaz ten dotyczy zwłaszcza reklamy / kryptoreklamy stron internetowych będących konkurencją dla partnerów ForumPC.pl.

 

8 minut temu, eryk93 napisał:

jeśli uważasz, że można coś lepszego, to podrzuć swoją propozycję ;)

Poza procesorem reszta jest do zmiany, więc nie "coś lepszego" tylko cały zestaw, z takim podejściem naprawdę dałbym sobie spokój z udzielaniem się w tym dziale bo tutaj rozdysponowuje się cudzymi pieniędzmi, a jak doskonale widać Ty nie wiesz co komu proponujesz i jeszcze chcesz na tym zarabiać łamiąc przy tym regulamin tego forum.

 

12 minut temu, eryk93 napisał:

podrzuć swoją propozycję ;)

Nie mój drogi, niczego w ciemno nie będę proponował nie wiedząc jakim monitorem zainteresowany dysponuje i czy ma system.

Tutaj się nie proponuje, tutaj się doradza, rzetelnie doradza, bo to są czyjeś cieżko zarobione złotówki, zdaj sobie z tego sprawę, sobie byś tak tez polecił? - nie sądzę.

Kiwikiwi
komentarz
komentarz

Monitor bede kupowal dopiero jak zloze skrzynke, bo nie wiem czy sens jest kupic 144hz.

Mozesz dobrac monitor do podzespolow (700-800zl za monitor )

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Kwestia w jakie gry zamierzasz grać bo tutaj w niewielu tytułach uzyskasz te 144Hz na PC w tym budżecie.

System WIN10 masz?

 

 

 

Kiwikiwi
komentarz
komentarz
1 minutę temu, UnnamedPlayer napisał:

Kwestia w jakie gry zamierzasz grać bo tutaj w niewielu tytułach uzyskasz te 144Hz na PC w tym budżecie.

System WIN10 masz?

 

 

 

Win 10 mam, nie mam pojecia w jakie szczerze, FPS jak i MMO, 

  • Rekomendowana odpowiedź
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Masz dwie opcje

https://proline.pl/koszyk/e7f4b278

Ryzen 2600 na B450 pełen ATX, 16GB RAM w Dual Channel z potencjałem OC, GTX 1660, PSU na DC-DC z dużym zapasem mocy oraz monitor 144Hz na matrycy IPS z regulacją wysokości.

Druga to zejście do tańszego monitora 75Hz LG 24MK430H-B wtedy z mocniejszą kartą graficzną https://proline.pl/koszyk/901340d4 do tego RTX 2060 https://allegro.pl/oferta/karta-palit-geforce-rtx-2060-dual-oc-6gb-gddr6-192-8579388386

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.