x-kom hosting

Ulepszenie komputera do 1500 zł

Tupolew3
utworzono
utworzono

Witam,

chciałbym dowiedzieć się czy możliwe jest ulepszenie zestawu(link do koszyka poniżej) do 1500 zł, głównie do gier.

Biorąc pod uwagę moją płytę główną zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens dokładać do tego zestawu czy po prostu kupić coś używanego z lepszymi podzespołami.

 

Link do koszyka: https://www.morele.net/inventory/info/PH3pVD/

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Upgrade tej platformy nie ma zbytnio sensu.

Za 1500zł + sprzedaż CPU z MOBO i RAM wraz z obecną kartą masz na Ryzen 2600 na B450 Gaming X +8GB RAM DDR4 3000MHZ + GTX 1660.

Tupolew3
komentarz
komentarz (edytowane)

O jakich cenach sprzedaży poszczególnych podzespołów mówimy? Jestem w tym totalnie zielony.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

CPU - 150zł z chłodzeniem

MOBO 100zł

RAM 120zł,  cały komplet licz 400zł, karta 250zł

Tupolew3
komentarz
komentarz

Trochę głupie pytanie ale czy mam pewność, że to za tyle mniej więcej zejdzie i to w miare szybko, np. na olx?

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Kwestia na kogo natrafisz, czy zna się na sprzęcie.

Za 400zł z nówek i tak nic sensownego nikt nie dostanie.

Tupolew3
komentarz
komentarz

Rozumiem, a jest szansa, że kupi mi to ktoś gdy jest to ciągle w użytku? Nie moge sobie pozwolić na powiedzmy tydzień bez komputera zważywszy na mój kierunek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.