x-kom hosting

Upgrade komputera

czopi
utworzono
utworzono

Witam, posiadam komputer który chciałbym ulepszyć procesorem lub kartą graficzną. Nie jestem pewny co mi da lepsze wyniki w grach i codziennym użytkowaniu.

 

podzespoły:

Ryzen 3 1200

Asrock b450m-hdc

ram 8gb 3000mhz (nie pamietam z jakiej firmy, a nie mam jak sprawdzić bo jestem poza domem)

Amd radeon rx 570 wersja 8gb

Zasilacz 500w be quiet

dysk ssd 240gb patriot burst

 

Chciałbym wymienić tak jak wyżej wspomniałem procesor albo karte graficzna. Wybrałem ryzen 5 2600 (lub inny, wydajniejszy jak istnieje w tym przedziale cenowym) lub karte GTX 1660 (lub też inna jak istnieje w tym przedziale cenowym). 

 

 

Także chciałbym Was poprosić o pomoc w wyborze co będzie lepsze do codziennego użytkowania komputera jak i grania w tytuły lol/gta5. Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

 

 

neo10
komentarz
komentarz (edytowane)

Obecnie masz za słaby procesor aby wykorzystywać w wielu grach w pełni tego rx 570 także wymiana grafiki bez wymiany procesora nie ma sensu 

 

Także zostaje zmienić procesor

 

w przedziale cenowym ryzena 2600 raczej nic lepszego nie ma co najwyżej można dołożyć do ryzena 3600 tylko wymagało by to aktualizacji biosu :)

 

 

czopi
komentarz
komentarz (edytowane)

Wlasnie tak coś myślałem bo ogladajac różne porównania mega sie dziwiłem dlaczego moja karta nie pokazuje tego co powinna w grach. I zdałem sobie sprawe po napisaniu posta że karta gtx 1660 do rx 570 8gb pokazuje bardzo do siebie podobne wyniki i nie miało by to żadnego sensu zmieniać na gtxa, chyba że z górnej półki.

 

Dzięki wielkie za rozjaśnienie i pomoc, miłego dnia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.