x-kom hosting

Rekomendacja modernizacja sprzedaż

bb_007
utworzono
utworzono

Witam,

 

chciałbym poznać Wasza opinię czy poniższy sprzęt opłaca się modernizować czy raczej wymieniać całość.

Do czego komp. Od czasu do czasu do pogrania różne nowe tytułu powroty do wiedźmina, ale głównie jakiś gry dla młodej latorośli WOT, fortnite czy inne sieciówki tego typu.  Trochę obróbki foto / video - zastosowanie amatorskie.

 

Co posiadam:

Procesor: Intel Core i5-4590 3.3GHz LGA1150 BOX
Płyta główna: Asrock H87 Pro4
Grafika: Zotac GeForce 970, 4GB GDDR5 (256 Bit), 2xDVI, HDMI, DP, BOX (ZT-90101-10P)
Pamięć RAM HyperX FURY DDR3 8GB 1600MHz CL10 (HX316C10FB/8)
Dysk SSD Transcend 370 128GB SATA III 6Gb/s MLC (Premium) (TS128GSSD370)
Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)
Obudowa Zalman ZALMAN Z3 - USB3.0 - CZARNA
Tacens Radix 650W 80+

 

Jak na razie nie miałem żadnych problemów z tym żeby jakiś tytuł uruchomić itp,  ale standardowo co jakiś odmładzam sprzęt i zastanawiam się czy powyższy modernizować czy może zmieniać na nowy? Jak modernizować to co? Ile byście liczyli za powyższy zestaw?

BODZIOjzs
komentarz
komentarz

ja bym dołożył Ramu i zmienił kartę na nowszą. Pytanie tylko - jaki masz budżet?

bb_007
komentarz
komentarz

Budżet nie stanowi problemu. Pytanie czy ten ram sprzedaż i kupić nowy 2x8gb? Jak tego składałem to z opinii wynikało, że nie ma sensu brać 16GB bo się tego nie wykorzysta. Coś się zmieniło w okresie ostatnich lat?

 

karta jaka jest warta uwagi w chwili obecnej? Rozumiem, że płyta nie powinna stanowić problemu?

ktoś coś doradzi? wyceną również jestem zainteresowany

bb_007
komentarz
komentarz

czy ktoś pomoże?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.