x-kom hosting

zestaw za ok. 4500zł pod monitor 2k 144hz

motys94
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, potrzebuję skrzynkę pod monitor 27" 2k 144Hz, żeby fajnie współgrało. Głównie do gier, raczej nowe tytuły ale szczególnie interesuje mnie Mount and Blade: Bannelord oraz Forza 4. Kwota max 4500 zł chociaż fajnie by było trochę zjechać z ceny bo jeszcze klawiatura za ok. 200zł by się przydała, oczywiście mechaniczna. Probowałem złożyć coś samemu ale przydałoby się żeby ktoś rzucił na to okiem i ewentualnie doradził na czym można by przyciąć :) pozdrawiam :)

 

komp.png

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

To wyżej wychodzi blisko 4800zł, pod WQHD 144HZ koniecznie mocniejsza karta niż RTX 2060.

 

niecałe 4600zł https://proline.pl/koszyk/d6a4f01f

płyta z odpowiednim biosem, RAM z lepszym potencjałem OC, wydajniejszy RX 5700 XT - niewiele odstaje od RTX 2070S, SSD z radiatorem na NVMe, buda od Phanteksa z coverem na PSU i panelem z hartowanego szkła.

 

Co do klawiatury SPC Gear GK540 Magna Kailh Red RGB

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.