x-kom hosting

Usuwanie nie używanych kont!

Fafu
utworzono
utworzono

Proponuję usunąć nie używane konta na forum ;] Jest pełno kont bez postów i ileś tam miesięcy temu się zarejestrowały albo od rejestracji się nie logowały.

Kleskus
komentarz
komentarz

Mondry pomysf, estem za ;p

necik
komentarz
komentarz

A w czym Wam to przeszkadza że są takie konta?

bizon11
komentarz
komentarz

Im nie ale może przeszkadzać nowemu użytkownikowi który chce się zarejestrować a jego nick jest już zajęty :)

Osobiście wydaje mi się że na razie takich działań nie podejmiemy :)

Może później :) Zobaczymy jeszcze :)

Rozwad
komentarz
komentarz

to dobry pomysł, a mysle ze admini niechcą usuwać, bo spadną noty forum :lol:

nie no zartuje :) ale to dobry pomysł, poniewaz wiekszosc sie loguje aby zadac tylko jedno pytanie, i potyem juz niewchodzi na forum.

necik
komentarz
komentarz

A teraz pomyślcie z perspektywy takiej osoby która założyła kiedyś konto na ForumPC.pl i przez jakiś czas nie była obecna na forum.

Powiedzmy że znowu będzie maiła jakiś problem z komputerem, wejdzie na www.forumpc.pl , spróbuje zalogować się i co? I lipa, bo konto usunięte.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

To się zarejestruje jeszcze raz, taki problem?

Fafu
komentarz
komentarz

Ale mi chodzi o konta które mają 0 postów - czyli nie udzielające się na forum. A poczytać można bez konta.

GoBi
komentarz
komentarz

Zgadzam się... usuwać konta userów z 0 ilością postów.

To się zarejestruje jeszcze raz, taki problem?

albo bedzie sie meczył najpierw przez godzine bo może bedzie myslał ze zapomniał hasła lub nicka... :/ nie no usuwać tych co mają 0 i już :)

kawcia
komentarz
komentarz

Z jednej strony zgoda co do nieudzielających się, z drugiej część osób może nie mieć odwagi lub po zarejestrowaniu zauważą że jest odpowiedź na ich pytanie i po cichu skorzystają lepsze to, jak piszecie, niż kolejny setny temat. Lepiej usuwać nieużywane konta niż z zerową ilością postów, jesli nawet tylko czytają to chyba dobrze.:)

BlackShadow
komentarz
komentarz

Przyłączam się do Kawci.Sam też zalogowałem się na forum i poprosiłem Was o pomoc z komputerkiem(dziękuję jeszcze raz:)), a teraz jeśli mam jakieś wątpliwości to bez problemu znajduję odpowiedzi w starszych postach na dany temat.Odwiedzam forum i czytam posty ale sam praktycznie nie piszę ponieważ moja wiedza jest bardzo nikła abym mógł się wypowiadać w sposób sensowny :( Ale mam nadzieję,że to się niedługo zmieni :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ale czytać da się również jako gość. Wiem, bo jak jestem w szkole na informatyce to często zaglądam na forum, ale się nie loguję (na ogół).

Łukasz00
komentarz
komentarz

ja tak samo robie jak BlackShadow ;)

w małym stopniu dowiem sie to i owo :lol:, wytarczy troche poczytać...

zeniTh
komentarz
komentarz

moim zdaniem admini powinni cos z tym zrobic np usunac konta na ktorych ostatnie logowanie mialo miejsce pozniej niz pol roku temu :) bo mozliwe ze ktos sobie zapomnial adresu forum znalazl inne i juz tu nie wroci ... a konto istnieje - niepotrzebnie :)

Fafu
komentarz
komentarz

Dobra. Weźmy sobie takie przykładowe konto madzia_1609. Dołączyła 2006-07-12. Ostatnie logowanie NIGDY. Postów 0. Więc na co jej konto? Pewnie już zapomniała o tym forum. Zarejestrowała się i wyłączyła. Takich kont jest cała masa!

zeniTh
komentarz
komentarz

dokladnie zgadzam sie z Fafu i jestem za tym aby admini wzieli sie za to i nie ma na co czekac :P

bizon11
komentarz
komentarz

Myślę że będziemy mogli usunąć konta osób które mają 0 postów i wcale się nie logowały :)

Podyskutuje jeszcze z resztą grupy zarządzającej :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.