x-kom hosting

Błąd z uruchamianiem aplik. przy połączeniu z internetem.

Strasznyczlowiek
utworzono
utworzono

Cześć. Mam problem przy połączeniu z internetem. Gdy próbuję uruchomić jakąś piosenkę lub niektóre aplikacje to często uruchamia się to około 15 sekund w przypadku piosenki i ponad minutę w przypadku aplikacji. Dodam, że przy uruchamianiu windows media player jest brak odpowiedzi przez ok. 5 sekund. (po próbie wyłączenia windows media player pojawia mi się w menadżerze zadań proces o nazwie ''default IME''

Czasem też wyskakuje błąd, w którym pisze coś o tym, że system nie potrafi wykryć tego na dysku, czy tam serwerach. ( teraz nie udało się tego uzyskać, więc dobrze nie powiem.) Ten problem ustępuje po kilku takich uruchomieniach. Malwarebytes nic nie wykrył oprócz 5 wirusów, które usunąłem. Problem pojawił się chyba od dzisiaj.

BODZIOjzs
komentarz
komentarz

podaj specyfikacje kompa i jakie masz dyski

Strasznyczlowiek
komentarz
komentarz
Godzinę temu, BODZIOjzs napisał:

podaj specyfikacje kompa i jakie masz dyski

Cpu: i5 - 3470 4x3.2ghz

Gpu: gtx 970 4gb

Ram: 2x4gb

Win 7

Dysk: hdd 500 gb od segate jakiś 

 

BODZIOjzs
komentarz
komentarz

hdtune pobierz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.