x-kom hosting

Komputer Gamingowy do 5000 zł.

Nina97
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

odwiedziłam ostatnio kilka sklepów komputerowych w celu zakupy nowego komputera stacjonarnego, który by służył mi do użytku codziennego, jak i gier (przeglądarkowych, mmorpg, multiplayery online typu lol, smite, dead by daylight), aczkolwiek nie dostrzegłam niczego co by zainteresowało mnie swoimi specyfikacjami. Kolega zaproponował mi, bym na forach i grupach poprosiła o dobranie odpowiednich części i złożenie idealnego komputera do moich potrzeb. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi w tym pomógł. Chciałabym by ten komputer przetrwał przynajmniej najbliższe 5-10 lat, przy czym dobrze mi służył zarówno do rozrywki, jak i do zadań związanych ze studiami. Także, jakie byście wybrali części, by złożyć dobry komputer to 5000 zł? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

KillaHill
komentarz
komentarz

Hej, te 5000 zł to na samą skrzynkę czy jeszcze np do tego system, peryferia, monitor? 

Jeżeli monitor jest, to podaj jaki model. 

 

Ryzen 5 3600, 16 GB DDR4 3000 MHz pod OC, na start SSD NVME 512 GB, RTX 2070 Super, Focus 550 i P400A

Upomnieć się tylko o aktualizację biosu na płycie głównej. 

 

https://proline.pl/koszyk/48c821cf

Nina97
komentarz
komentarz

Hej,

ten budżet to ogólnie chce przeznaczyć na samą skrzynkę, ale dobrze by było, gdyby też był jakiś system do tego.

Monitor mam, aczkolwiek taki nieco starszy - Samsung Syncmaster B1930.

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

Ojej. Szkoda wydawać tyle pieniędzy na zestaw pod taki monitor. Weź za 5000 zł zestaw razem z systemem i monitorem, bo i tak będzie to dobre i wydajne. 

 

https://proline.pl/koszyk/d9c58d33

Ryzen 5 2600, RX 5700, Focus 550W, SSD BX 500 480GB oraz monitor 24 cale FullHD VA 144 Hz + Win 10 OEM

 

Nawet nie ma się co zastanawiać. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.