x-kom hosting

Ile decybeli ma wybuchająca puszka w ognisku?

Netinternet
utworzono
utworzono

Gdy sobie paliłem ognisko to do ognia wrzuciłem puszkę z dezodorantu i wybuchła ale wtedy gdy się nie spodziewałem i gdy byłem ponad 10 metrów od ogniska to wtedy wybuchła. Czy jednorazowy wybuch może uszkodzić słuch? Gdzieś w telewizji gadali w programie Anatomia Głupoty że taki wybuch może uszkodzić bębenki uszne ale tamten trzymał butelkę w rękach a ja byłem ponad 10 metrów oddalony
Bardzo szumiało mi w uszach ale od samego rana czułem szum dlatego że wiatr mi nawiał do uszów to ciężko jest teraz stwierdzić czy puszka ma coś z tym wspólnego.
Są dwa niedosłuchy tymczasowy i trwały i gdzie jest ta granica od niedosłuchu tymczasowego do trwałego
Ile taki wybuch może mieć decybeli?

Gawel
komentarz
komentarz

Będziesz żył. Za moich czasów na porządku dziennym było strzelanie z karbidu, i nie miałem problemów ze słuchem. Oczywiście jak było ognisko to na zakończenie też się wrzucało puszeczki. Jak masz wątpliwości to udaj się do laryngologa

Niebieska
komentarz
komentarz

Tutaj masz artykuł o niedosłuchu: https://www.swiatsluchu24.pl/niedosluch/

Netinternet
komentarz
komentarz

Kiedyś jak Finowie walczyli z Ruskimi na wojnie to jak się Finowie chowali to sobie pakowali do gęby śnieg żeby im twarz na śniegu nie parowała żeby wróg ich nie wykrył ale przecież jakby był śnieg w ustach to tak bolą od zimnej temperatury żeby że się nie da wytrzymać. Czy im wtedy szkliwo nie popękało?

Niebieska
komentarz
komentarz

Myślę, że wtedy faceci byli mniej wydelikaceni niż teraźniejsze osobniki płci męskiej. Poza tym gdy walka toczy się o życie zimno w zęby jest najmniejszym problemem. 

Netinternet
komentarz
komentarz

Dlaczego jak walczą dwa kraje ze sobą to malutki kraj staje do walki z dużym krajem jak od razu wiadomo że mniejszy kraj przegra to przecież na mapie to gołym okiem widać?

Dlaczego gdy okupowali Polskę Niemcy i Rosjanie to nadal Polska istnieje tak samo jak na przykład Japonia która przegrała wojnę?

Przecież logicznie myśląc pokonane kraje powinny przestać istnieć jak na przykład w starożytności kraj Kartagina.

Czy lepiej by było gdyby Polska była dołączona do Niemiec  i zgermanizowana czy do Rosji i zrusyfikowana czy lepiej jest jak jest?

Podobno Śląsk był przed wojną Niemiecki i to były Prusy wschodnie i te same ziemie zamieszkują Polacy

Czy wierzycie w Amerykański sen?
Czy każdy człowiek zazdrości Amerykanom?
Czy tam rzeczywiście jest takie bogactwo i dobrobyt i jest wszystko z górki?
Jakbym miał wybór to bym wyjechał na stałe na zachód i by mi było to obojętne co by się działo z Polską.
Co to da tożsamość narodowa jak kraj jest biedny i zacofany?
Ja bym chciał ze wszystkiego wycisnąć jak najwięcej przyjemności ile się da tam jest rozwiązłość seksualna a tu to nawet ze swoją żoną trzeba to robić po ciemku po bożemu i kasa jest to już dawno bym sobie mógł kupić szybki motor i się wyszaleć i po ulicach chodzić w dowolnym stroju po ulicach że można się przebrać za kurę albo krowę albo ufoludka w co się chce i to jest normalne i według mnie tez a w Polsce to zaraz gadają że chory psychicznie.
Tak samo kościoły po co tyle czasu marnować na jakieś modlitwy i czytanie jakiś książek świętych jak prawdziwa wiara polega na nastawieniu psychicznym i różnych uczynkach względem bliźnich dam prosty przykład jak te dranie co mnie w szkole bili i demolowali przystanki to byli ministrantami i tylko świeczki trzymali ale mieli po szóstkach z religii.
Bliższa mi się wydaje kultura zachodnia niż polska kultura 

Niebieska
komentarz
komentarz

Jesteś pewien, że w tej puszce był dezodorant? 

Netinternet
komentarz
komentarz

Było tylko trochę gazu

Niebieska
komentarz
komentarz

Jutro już powinno wszystko być ok, nie słuchaj głośnej muzyki, może przepłucz sobie uszy ciepłą wodą za pomocą prysznica i będzie ok.

dgru
komentarz
komentarz

Biały śnieg napadał koledze do nosa? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.