x-kom hosting

Fotel do 800zł

Rivit
utworzono
utworzono

Witam,

szukam jakiegoś fotela do biurka, przeglądam tak te tematy i oferty i mam kompletny mętlik. Nie chciałbym kupić jakiegoś syfu, żeby się powyginał zaraz tylko coś sprawdzonego.

Chciałbym, żeby fotel miał regulowane podłokietniki oraz, żeby nie był ze skóry czy czegoś podobnego (miałem coś takiego i w lecie siedziałem spocony jak dzika świnia). Najlepiej jakaś siatka czy coś takiego.

Czy moglibyście polecić mi taki fotel? budżet, hmm no mysle 800zł max

Pozdrawiam.

  • 3 tygodnie później...

muzzico
komentarz
komentarz
Dnia 18.09.2019 o 11:42, Rivit napisał:

Witam,

szukam jakiegoś fotela do biurka, przeglądam tak te tematy i oferty i mam kompletny mętlik. Nie chciałbym kupić jakiegoś syfu, żeby się powyginał zaraz tylko coś sprawdzonego.

Chciałbym, żeby fotel miał regulowane podłokietniki oraz, żeby nie był ze skóry czy czegoś podobnego (miałem coś takiego i w lecie siedziałem spocony jak dzika świnia). Najlepiej jakaś siatka czy coś takiego.

Czy moglibyście polecić mi taki fotel? budżet, hmm no mysle 800zł max

Pozdrawiam.

Podłączam się.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.