x-kom hosting

Win 8.1 problem z kliknięciem w cokolwiek

koval122
utworzono
utworzono

Zacznę od tego że korzystam z laptopa z win 8.1 64-bit, procesor: Intel Celeron CPU N2830 2.16 GHz, Ram: 2 GB.

Problem polega na tym że gdy korzystam z google chrome (aktualna wersja) i np. przy pisaniu postów czy komentarzy na Facebooku strona przewija mi się sama do góry i nie mam możliwości przeciągnąć ją w dół, dotyczy to też również innych stron. Przy wyłączeniu przeglądarki problem nadal nie ustępuje i na pulpicie nie mogę nacisnąć w żadną ikonkę nawet w ikonę windowsa żeby zresetować laptop przez co muszą robić to ręcznie naciskając przycisk. Czasami po zresetowaniu laptopa problem się pojawia że nie mogę nic zrobić na pulpicie więc raczej nie jest to związane z przeglądarką aczkolwiek mogę się mylić. Ze skanowałem laptop po przez windows defender i nic nie znalazło, czyściłem po przez CCleaner i usunąłem całe ustawienia przeglądarki też nic nie pomogło, odinstalowałem całkowicie google chrome i zainstalowałem na nowo i też nie pomogło. Więc w takim razie pytam się jak można to rozwiązać?

Sławomir
komentarz
komentarz

Uzywasz touchpada czy myszki?

coś na niego wylałeś?

możliwe że pora na nowy touchpad bo ten sfiksował.

koval122
komentarz
komentarz

Temat do zamknięcia. Problemem okazała się być klawiatura którą miałem podłączoną, która była wcześniej zalana.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.