x-kom hosting

Czy wiecie może co to za logo?? ciekawa zagadka...

kristo911
utworzono
utworzono

Witam !

zwracam sie do was z wielka prosbą o pomoc.

Musze sie dowiedzieć co oznacza to logo. A konkretnie potrzeba mi pełna nazwę właściciela (użytkownika) poniższego znaku graficznego :)

oto ono:

bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Kojarzy mi się z telewizorami... o_O

kristo911
komentarz
komentarz

FrogsterPL, no raczej watpie żeby cos to miało z tym wspólnego :D

to raczej ma cos wspólnego z komputerami :) przynajmniej tak mi się wydaje ponieważ było to na konkursie informatycznym...czekam na dalsze pomysły albo wyjasnienie co to jest :lol:

andryij
komentarz
komentarz

Mi to wygląda na jakieś oldskulowe logo. Atari, Comodore i te sprawy. Albo ma jakieś powiązania z początkami internetu. Może ktoś z dłuższym doświadczeniem w tym temacie pamięta? Może jakaś gra? (Ahhh, obraz młodości: logo producenta jak się ładuje gra... Taaak :))

FrogsterPL
komentarz
komentarz

O, chyba wiem, czemu z TV mi się kojarzy. Jeśli dobrze pamiętam, to w większości filmów, przynajmniej tych starszych, to logo jest gdzieś przy końcu napisów końcowych.

kristo911
komentarz
komentarz

FrogsterPL, już jestem najprawdopodobniej blisko :>

to jest najprawdopodobniej jakieś wydawnictwo naukowe, któro wydawało m.in. filmy FrogsterPL, bravo za spostrzegawczość ;)

lucahenrykow
komentarz
komentarz

To logo widziałem po napisach końcowych filmu "Brudne sprawy" a pod nim podpis (malo czytelny wiec nie wiem czy dosłownie taki) - Mottion Picture Association of America :D

DoGeR
komentarz
komentarz
http://www.mpaa.org/

to jest adres strony tej firmy :)

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Czyli bez "of" i sie zgadza :)

Ale jestem zajeb.sty :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.