x-kom hosting

Co myślicie o tym zestawie?

dude2332
utworzono
utworzono

W końcu udało mi się dobrać części do komputera (z większą/mniejszą pomocą :D), ale przed zakupem chciałbym się upewnić, czy wszystko jest w porządku, czy może są jeszcze w tej cenie albo za niewielką (do 200zł) dopłatą jakieś lepsze opcje. Komputer ma być do gier, w 1080p na najwyższych ustawieniach w co najmniej płynnych 60 klatkach (na teraz i niedaleką przyszłość), możliwość raytracingu, a 1440p to ewentualnie, ale jak nie będzie stałej płynności to trudno. Pytanie, czy obudowa którą wybrałem jest godna polecenia, macie jakieś wyrobione o niej opinie? Nie interesują mnie żadne rgb ani nawet bok ze szkła hartowanego, wolę coś stonowanego i schludnego. Może macie jakieś inne polecane w moim guście obudowy, które są funkcjonalne. 

 

 

 Jeszcze takie pytanie apropo tego rtx którego wybrałem, jeżeli ktoś ma o tym konkretnym opinię wyrobioną, to niech się podzieli. Jak z jego wydajnością i kulturą pracy? Czy podczas dużego obciążenia nie wydaje z siebie żadnych nieporządanych dźwięków? I ostatnie pytanie, waszym zdaniem lepszym wyborem jest rtx 2060 super gaming oc 8gb czy rtx 2060 super jetstream 8gb? Chodzi mi głównie o kulturę pracy. Zastanawiam się jeszcze, czy nie dołożyć trochę zł i nie wziąć tego zasilacza seasonic w wersji 650 watów, tylko nie wiem, czy jest sens. Byłbym wdzięczny za pomoc i wyrozumiałość. Dzięki :)

 

Link to zestawu: 

https://proline.pl/koszyk/2345b627

Coolfon
komentarz
komentarz (edytowane)

Koszyk masz w porządku 650w nie jest konieczne, porządny 550w spokojnie da radę.

porównanie rtx 2060s masz tu 

  

 

 

Pod 1440p lepiej sprawdziłby się 2070 nawet na wcześniejszym ryzenie. Tym bardziej, że fortis i mobo pozwolą na przyzwoite oc - ok 4 GHz powinieneś mieć możliwość ustawić, choć  oczywiście zależy przede wszystkim od tego jaki Ci się egzemplarz trafi.

pod 1080 masz w porządku koszyk, ale jeżeli nastawiałbyś się na 1440, można by później drugi dysk dorzucić i wziąć w tej cenie rtx 2070s 

https://proline.pl/koszyk/b7177b4d

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.