x-kom hosting

Brand Samsung Galaxy S10+ oraz Note 10+

pixell
utworzono
utworzono

Dzień dobry wszystkim,

Mam pytanie ( jeżeli w zły dział trafiłem to przepraszam z góry i  proszę o przeniesienie na właściwy ). Posiadam dwa telefon pierwszy jest to Samsung Galaxy S10+ oraz Samsung Galaxy Note 10+, które mają brand sieci Play. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe, że przez to system operacyjny telefonu jest minimalnie wolniejszy oraz czy ma to jakiś wpływ na baterię. Zauważyłem to dopiero wczoraj akurat przy S10+. Używając telefonu może nie tyle intensywnie co normalnie, że na WiFi telefon mniej więcej co około 8 minut traci od 1% - 2% baterii no i mam wrażenie, że jest wolniejszy a nie mam w telefonie dosłownie nic ani zdjęć ani muzyki nawet nie zapisywałem sobie numerów telefonu. Co najwyżej komunikator od Facebook ale to chyba każdy z nas ma.

 

 

Youki
komentarz
komentarz
6 godzin temu, pixell napisał:

hciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe, że przez to system operacyjny telefonu jest minimalnie wolniejszy oraz czy ma to jakiś wpływ na baterię

Nie.

Zawsze możesz zrobić debranding.

 

pixell
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Youki napisał:

Nie.

Zawsze możesz zrobić debranding.

 

 

O to coś nowego mi podpowiedziałeś a w jaki sposób można to zrobić? I czy telefon nie straci gwarancji?

BODZIOjzs
komentarz
komentarz
On 9/14/2019 at 10:57 PM, pixell said:

 

O to coś nowego mi podpowiedziałeś a w jaki sposób można to zrobić? I czy telefon nie straci gwarancji?

Gwarancję daje Gwarant czyli w tym przypadku Samsung więc nie stracisz gwarancji :)

pixell
komentarz
komentarz

A to dobrze. Bo strasznie mnie denerwuje to logo, mogłem wziąć zakupić w sklepie Samsung telefon i miałbym problem z głowy ale zdarza się :D

Youki
komentarz
komentarz

O ile dobrze pamiętam to o debrand można poprosić nawet w punktach Samsunga.

 

pixell
komentarz
komentarz

Dzięki za podpowiedź. Dzisiaj się zapytam ich.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.