x-kom hosting

Program na Android

Itzel
utworzono
utworzono

Witam grupę,

Szukam programu na Androida,coś jak GPS,mapy.Potrzebuję go do wędrówek po świecie a przede wszystkim w góry.Program,który zakreśli moją trasę offline,przeliczy przebyte kilometry,różnice wzniesień,czas przejścia.Program ,który dobrze spisze się również w górach na innych kontynentach.Dziękuję.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Używam od lat w szkockich górach także są nawet zaznaczone szlaki a w mieście znajduje najbliższy bankomat.

https://osmand.net/downloads

Program jest świetny nawet w wersji darmowej, która ogranicza ilość pobranych map i trochę wtyczek jak np. poziomice. Programy tego typu są na tyle dobre na ile dobre są jego mapy dlatego Google maps jest takie beznadziejne. Świat się zmienia tak bardzo chodzi mi o otoczenie, że jak ktoś uzupełnił mapę Osmand i naniósł szlaki w górach to raczej one są mało zmienne. Jedyne z czym możemy mieć kłopot to z najbliższym bankomatem jak go zlikwidują ale mapy w Osmand są naprawdę często aktualizowane a nie co kilka lat jak w Google, które przechowuje stare adresy.

26 minut temu, Itzel napisał:

Program,który zakreśli moją trasę offline

Troszkę dziwne życzenie, bo program nie potrzebuje internetu tylko kontaktu z satelitami (rosyjskim o ile pamiętam) czyli włączonego GPS. Ale nawet bez GPS można wyznaczyć trasę

Zapisuje również trasę którą pokonujemy jeżeli tego chcemy i później można tym śladem wrócić

  • Dziękuję 1
Itzel
komentarz
komentarz

Bardzo dziekuję za odpowiedź.Może życzenie dziwne,ale wynikające po prostu z mojej niewiedzy.Jestem osobą już po 40-tce i gubię się w technologii.Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.