x-kom hosting

Komputer dla gracza do 3000-3500 zł

rebmob
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Chciałbym się poradzić odnośnie złożenia nowej jednostki. Komputer ma mi służyć głównie do grania (takie tytuły jak: Wiedźmin 3, Diablo III, GTA V, CS czy League of Legends) oraz oglądania filmów. Chciałbym aby gry działały płynnie i na jak najwyższych parametrach. Jedyne co posiadam to monitor, klawiatura oraz mysz. Komputer nie musi mieć bajerów jak podświetlenie RGB etc. ważne aby był maksymalnie wydajny jak na mój budżet oraz z dobrą opcją rozbudowy w przyszłości. 

 

Myślałem aby oprzeć komputer o komponenty widoczne na grafice.

 

Z góry dzięki za pomoc! 

KOMP.jpg

Sławomir
komentarz
komentarz

Oferuje ci coś takiego, na podstawce am4.

W zamówieniu będziesz musiał dopisać prośbę o aktualizację BIOS'u do tego procesora(nie powinni robić problemu, nie wiem czy chcą za to dodatkowy pieniądz)

 

możliwe że inni polecą coś lepszego- tańszego. jednak w tym zestawie w przeciągu 3 lat jedynie do zmiany będzie grafika na lepszą,

procesor można parować spokojnie z rtx 2080.

 

1.thumb.png.9913260fe15fced714a883cbb1245af8.png

 

ps. Płyta może i dość droga jednak nie ufam producentowi MSI.

 

przepraszam ale wyszło 200zł więcej niż zakładałeś.

 

pozdrawiam.

 

 

 

 

KillaHill
komentarz
komentarz

https://proline.pl/koszyk/80bde9d9

 

CPU 6/12 oraz RX 5700 o wydajności bliskiej RTX 2060 Super. 

Maksymalna wydajność w tej cenie.

 

Powiedz jeszcze jaki masz ten monitor. 

rebmob
komentarz
komentarz

Też dosyć stary ale narazie musi starczyć i za 2,3 miechy będzie wymiana. Obecnie mam BenQ G2222HDL więc nie ma szału.

KillaHill
komentarz
komentarz

No to wymienić szkło za jakiś czas na coś lepszego i po temacie. 

rebmob
komentarz
komentarz (edytowane)

jak waszym zdaniem jest lepiej zrobić. Zainwestować już teraz w Ryzen 3600 kosztem słabszej karty graficznej czy lepiej brać Ryzen 2600 i doinwestować w karte graficzną?? Mówie tu o tym aby zamiast GTX 1660 wziaść np. Radeon RX5700 GAMING OC 8GB 256bit lub GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6.

 

Bo patrząc ekonomicznie łatwiej chyba będzie zainwestować za rok czy dwa w nowy procek niż w karte graficzną.

 

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

Na teraz zdecydowanie wydajniej będzie z Ryzen 5 2600 i RX 5700 a procesora 5 2600 i tak raczej nie zmienisz na 5 3600. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.