x-kom hosting

Komputer do 3k bez dysków do gier i programowania

dunkin
utworzono
utworzono

Cześć! Karta graficzna w moim starym komputerze padła, więc chciałbym złożyć coś nowego przy wykorzystaniu dwóch dysków z mojego poprzedniego komputera (240GB SSD + 500GB HDD). Głównie korzystam z desktopa do programowania i grania w różne gry, chciałbym odpalić na nim w przyszłości Cyberpunka 2077 (oczywiście niekoniecznie w wysokich ustawieniach). Jak wspomniałem, jestem w posiadaniu dwóch dysków z których chciałbym skorzystać, reszta komputera miałaby zostać złożona całkowicie od zera, włącznie z obudową. Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to jakieś 3 tysiące, plus minus jakieś 300zł. Mile widziane wejście w obudowie na wewnętrzny napęd. Po wstępnym rozeznaniu prawdopodobnie chciałbym postawić na AMD Ryzena 5 2600, lecz w pozostałych aspektach nie mam przekonania do jednej, konkretnej opcji. Liczę na Wasze wsparcie, pozdrawiam!

KillaHill
komentarz
komentarz

Dorzuć jeszcze setkę i weź Ryzen 5 2600 + RX 5700

https://proline.pl/koszyk/538199ac

  • Dobra wypowiedź 1
dunkin
komentarz
komentarz (edytowane)

Trochę już duża ta kwota, bliżej 3k raczej chciałbym się zmieścić. Jeżeli schodzić na jakąś gorszą kartę graficzną, to na jaką najlepiej postawić? Nvidia GeForce GTX 1660?

Coolfon
komentarz
komentarz

To może lepiej z ramu zejdź - weź jedną kość, a za jakiś czas dorzucisz drugą. 

  • Dobra wypowiedź 1
KillaHill
komentarz
komentarz

Możesz dać j/w jedną kość pamięci na teraz a drugą dołożyć za jakiś czas.

Jeżeli natomiast schodzi z RX 5700, to na RTX 2060 

  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.