x-kom hosting

Komputer do GTA V za ile?

Kiubek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam chciałbym się zapytać za ile można złożyć komputer do GTA V, chodzi o granie na wysokich ustawieniach graficznych z 60 fps zależy mi także na takich grach jak: subnautica, cs go, Forza horizon i tym podobnych gier a także do silniku programowania Unity.

 

        Wyposażenie: podstawowe podzespoły, karta sieciowa z bluetooth, buda z oknem, dobrze by było mieć usb 3.0 a najlepiej 2 usb 3.0.

 

            Głównie mi chodzi o wycenę (cenę) komputera by mieć na co zbierać, ale możecie mi odrazu coś złożyć za co będę bardzo wdzięczny.

slivero
komentarz
komentarz

2000 zł - 2500 zł spokojnie wystarczy, oczywiście czym więcej tym wyższa wydajność i na dłużej powinno CI wystarczyć.

lukasin
komentarz
komentarz

Od siebie dodam, że wycena @sliverodotyczy części nowych.

 

Kiubek
komentarz
komentarz

@lukasin potwierdzam chodzi mi o NOWY komputer z nowych części

Mogeto
komentarz
komentarz

można zbudować komputer w oparciu na R5 2600 (580zł) + RX 570 ( 650zł )

zasilacz pokroju BQ SystemPower 9 500W , jakaś budżetowa płyta na chipsecie B450

resztę też się dobierze

Kiubek
komentarz
komentarz

Czyli ile będę musiał zapłacic?

18 godzin temu, Mogeto napisał:

można zbudować komputer w oparciu na R5 2600 (580zł) + RX 570 ( 650zł )

zasilacz pokroju BQ SystemPower 9 500W , jakaś budżetowa płyta na chipsecie B450

resztę też się dobierze

 

Coolfon
komentarz
komentarz

Mniej więcej tyle, zależy gdzie części dostaniesz i za ile. 

https://proline.pl/koszyk/085e3cd3

ramu warto w miarę krótkim czasie dorzucić drugą taką kość.

jesli nie tylko gta v, to i dysk by większy nie zaszkodził. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.