x-kom hosting

Zestaw do gier [ ~3000zł]

stjl
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Szukam zestawu komputerowego za 3000, max 3600 zł mam zamiar go zakupić pod koniec tego miesiąca.

Komputer ten głownie ma służyć mi do gier typu: CSGO, Lol, GTA, ale w przyszłości nie wykluczam jakichś bardziej wymagających tytułów, 

zależy mi aby w Csie fps'y nie spadały poniżej 200.

Nie wiem czy ta informacja się przyda ale także mam zamiar zakupić monitor AOC C24G1 Curved.

 

Chciałbym też wiedzieć czy opłaca się mieć osobny dysk SSD na system, czy lepiej kupić jeden dysk SSD, oraz gdzie najlepiej zakupić te podzespoły,

najlepiej żeby od razu składali komputer.

 

//Zależy mi aby  była możliwość  do odebrania go w jakimś punkcie sprzedaży danego sklepu, ponieważ często w godzinach popołudniowych nie ma mnie w domu.

 

 

 

2 godziny temu, stjl napisał:

Witam,

 

Szukam zestawu komputerowego za 3000-3200, mam zamiar go zakupić pod koniec tego miesiąca.

Komputer ten głownie ma służyć mi do gier typu: CSGO, Lol, GTA, ale w przyszłości nie wykluczam jakichś bardziej wymagających tytułów, 

zależy mi aby w Csie fps'y nie spadały poniżej 200.

Nie wiem czy ta informacja się przyda ale także mam zamiar zakupić monitor AOC C24G1 Curved.

 

Chciałbym też wiedzieć czy opłaca się mieć osobny dysk SSD na system, czy lepiej kupić jeden dysk SSD, oraz gdzie najlepiej zakupić te podzespoły,

najlepiej żeby od razu składali komputer.

 

//Zależy mi aby  była możliwość  do odebrania go w jakimś punkcie sprzedaży danego sklepu, ponieważ często w godzinach popołudniowych nie ma mnie w domu.

 

 

 

 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Jeśli masz 3600zł z monitorem to 

https://proline.pl/koszyk/b9010660

Ryzen 2600 z GTX 1660, 16GB RAM 3000MHz w Dualu, SSD na SATA 480GB, całkiem przewiewna obudowa z panelem ze szkła i coverem na PSU, do tego zasilacz na przetwornicy DC-DC z dużym zapasem mocy oraz wspomniany monitor.

 

Jeśli 3600zł to kwota na sam PC

https://proline.pl/koszyk/b01b3e1b

zyskujesz znacznie wydajniejsze GPU - RTX 2060, dużo lepszy elektrycznie i cichszy zasilacz Seasonica z 10 letnią gwarancją oraz dużo szybszy dysk SSD 512GB na protokole NVMe.

 

Montaż 3 dni masz za 1 zł z kodem, ale nie można go podawać na tym forum.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.