x-kom hosting

CD 1,01 GB ?

Kinqua
utworzono
utworzono

Witam! Mam problem z plikiem .iso. Otóż musze zgrać plik .iso który ma 1,01GB na płyte,.. Nie wiem w jaki sposób zgrać go na CD ( mam napęd CD) czy w ogóle istnieje płyta, ktora ma pojemność 1,01GB :blink: ? chyba nie... a jeżeli nie ma takiej płyty to może da się podzielić ten 1,01 GB na 2 płyty CD? Pomocy!!

Lucider
komentarz
komentarz

Niestety z tego co wiem, pozostało Ci DVD bo największa CD to chyba 800mb a i podzielić podzielisz, ale nie będzie to działało. Tak więc przetransportuj sobie plik (np. pendrivem) do kompa jakiegoś kolegi/koleżanki kto ma DVD i tam wypal.

A43vil
komentarz
komentarz

Ja dzielilem 4gb obraz :) gry przeez winrara i działało :)

Weacky
komentarz
komentarz

A43viL ale potem musiałeś scalić pliki na dysku i zamontować w jakimś virtual drive. Innej opcji nie ma.

A43vil
komentarz
komentarz
A43viL ale potem musiałeś scalić pliki na dysku i zamontować w jakimś virtual drive. Innej opcji nie ma.

NO tak wiadamo :) bo innej opcji xD ale lepiej zgrać to na 2 CD i potem tylko na kompa paczki z .rar wypakować :) i otworzyć obraz i po problemie :)

Kinqua
komentarz
komentarz

Czyli jak mam to zrobić? ( Interesuje mnie sposób nr.2 czyli podzielić, zgrać na 2 CD a później połączyć na komp.) :)

A43vil
komentarz
komentarz

masz plik nrg. dajesz prawym na nim :) potem dodaj do archwium :) i tam masz opcję wolumin :) dajesz 700 Mb :) i winrar zrobi Ci 2 pczuszki i już :)

Kinqua
komentarz
komentarz

jaki plik nrg, ja mam iso?

A43vil
komentarz
komentarz

Wybacz :) no to iso xD

Kinqua
komentarz
komentarz

aa ;) nic nie szkodzi,a później jak to zgram to jak mam to połączyć?

A43vil
komentarz
komentarz

Potem wystarczy zaledwie skopiować te 2 paczuszki w jedno miejsce :) czy to pulpit czy jeden folder nie ma różnicy :) winrar autoamtycznie wypakuje obraz jako jedną całość :) dla pewnosci, możesz użyć najlepszej metody kompresji może to dlugo idzie ale większa pewnośc że pójdzie..chociaż ja zawsze robię na najszybszej i działa tak jak poiwnoo :)

Kinqua
komentarz
komentarz

aha.. czyli to sie ma tak połączyć? ( a nie da sie z .ISO zrobić cos innego, żeby nie trzeba było tego nagrywać?)

A43vil
komentarz
komentarz

Nie zrobisz z obrazu przykładowo 4Gb np 1Gb xD

Więc takiej metody nie ma, albo przynajmniej takowa jest mi nieznana :) a jeśłi winrar nie pasuej to kup nagrywarkde DvD z Lg za 87 zł xD i już xDD

astrorek
komentarz
komentarz

Najprościej nagrać na DVD, płyty CD i DVD kosztują prawie tyle samo. Jeśli nie masz nagrywarki DVD to musisz ją kupić.

Kinqua
komentarz
komentarz

A ile mogą mieć najwięcej GB płyty DVD?

falcon1984
komentarz
komentarz

Płyta DVD mieści około 4.5GB. Kup bo to dzisiaj już standard mieć nagrywarkę DVD.

A43vil
komentarz
komentarz

Po przepalaniu jedzie xD troszkę więcej xD :)

no DVD to podstawa :P

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Dokładnie 4,7 GB, przepalanie czasem może skończyć się uszkodzeniem płyty =].

Polecam zakupić napęd DVD (oczywiście z nagrywarką), nie dość że mało kosztuje to w obecnych czasach większe gry to tylko DVD :P.

falcon1984
komentarz
komentarz

Najnowszy Turok ma 12,51 GB :lol:

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

No albo od razu Blu-Ray, płyta DVD Blu-ray ma 25 GB, a jak jest dwuwarstwowa to nawet 50 GB :P.

Tylko napędy z niebieskim laserem kosztują swoje xD.

leggo
komentarz
komentarz
albo od razu Blu-Ray

CD to faktycznie obecnie już za mało, ale żeby od razu blu-ray? Według mnie na razie nie ma sensu kupować Blu-Ray, szczególnie biorąc pod uwagę ceny. No bo po co coś tak dużego? Już lepiej dysk przenośny.

A43vil
komentarz
komentarz

Inagrywają się tak samo długo...W to się nie inwestuje na razie :)

Kinqua
komentarz
komentarz

ej no dobra jak zgram to na 2 cd ( Bo mam już podzielone) to na kompa jak mam to prznieść żeby działało?

falcon1984
komentarz
komentarz

Skopiujesz z obu płytek rary (części pliku) do tego samego katalogu, klikasz na pierwszy i dasz Wypakuj tutaj :)

Kinqua
komentarz
komentarz

Aaa dobra dzięki, więc jesli zadziala bede wdzięczna..wyprubuje :)ej tylko mam 1. problem,bo wlasnie chce zgrac ten plik na 2 cd, i jest on podzielony na 2 cześci, a klikam w 1. archiwum na .iso żeby to zgrac to włancza sie nero i nie jest tam do zgrania 700 mb ( tyle pisze pod archiwum 1.) tylko 1GB! nie wiem jak mam to zgrac

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.