x-kom hosting

1200-1700 Smartphone z NFC

kucharski237
utworzono
utworzono

Poszukuję smartphone, który będzie miał przede wszystkim NFC i nie będzie miał problemów z płatnościami zbliżeniowymi, jakością rozmów, a także płynnością działania. Aktualnie jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 5 i nie chciałbym odczuć w jakiejś sferze downgrade.

 

Co polecacie w tej klasie cenowej?

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie można wyrwać Xiaomi MI9 6/64 na promocji z NFC oczywiście, wydajnym procesorem oraz przyzwoitymi bebechami. 

Taniej to Samsung Galaxy A70 lub Xiaomi Redmi Mi 9T.

  • 2 miesiące później...
Kasiya
komentarz
komentarz

Samsugn Galaxy a70 ma lepszą baterię oraz nieco droższe metariały z którego jest wykonany telefon. Xiaomi to przede wsyztskim dobry performance, ale na tym się kończy. Ja bym wybrała samsunga, ale wybór należy do Ciebie. Zawsze możesz przejść się do sklepu, czy operatora sieci np. Play, gdzie zazwyczaj w swych salocnach mają te modele do testów 

Skrelp
komentarz
komentarz

Samsung A70, to bardzo rozsądny wybór :)https://www.komputronik.pl/product/631834/samsung-galaxy-a70-128gb-dual-sim-blue-a705-.html
Duży ekran Super Amoled 6.7" o rozdzielczości 2400x1800, 6GB RAM'u, 128GB ROM'u, 8-rdzeniowy snapdragon 675 , bateria 4500mAh.
Do tego nagrasz filmiki w 4k, zdjęcia robi bardzo ładne no i oczywiście ma NFC.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.