x-kom hosting

BSOD (Blue Screen) Stop: 0x000000F4

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób kolejny format jak możesz.

  • Dobra wypowiedź 1

FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

A antywirusa miałem ale po formacie już nie bo trzeba by było go pobierać i klucz wpisywać a był to : Kaspersky Antivirus chyba najdroższa wersja

Format to najwyżej w sobotę bo wtedy są urodziny i przyjedzie ekspert od komputerów czyli wujek (z tym ekspertem to żartuje ale ma dużą wiedzie na ten temat i naprawił mi już ten komputer 3 razy)

 

A i mam takie pytanie jak się robi żeby temat był na statusie rozwiązany (tak na przyszłość)

 

Problem to od zawsze miałem z kartą graficzną a to Kernel wywalał błędy a to mi umierała więc nie mam dobrych wspomnień z 560TI

Niebieska
komentarz
komentarz

To może niech wujek mu się przyjrzy.

FrozZenik
komentarz
komentarz

Pisałem z nim na whats up'ie i z tym problemem to tylko format może pomóc ale tak jak mówiłem moja odpowiedź na działanie komputera będzie dopiero za tydzień

 

 

A i czy dalej win10 jest bardzo źle zoptymalizowany czy już jest dobrze zoptymalizowany?

Anawa
komentarz
komentarz
2 godziny temu, FrozZenik napisał:

A i mam takie pytanie jak się robi żeby temat był na statusie rozwiązany (tak na przyszłość)

 

Obok danego postu masz ramkę szarą i musisz kliknąć na kółko (oznacz jako najlepszą odpowiedź) przy odpowiedzi, która pomogła rozwiązać temat.

FrozZenik
komentarz
komentarz

Ok

FrozZenik
komentarz
komentarz

 

Dziś mam czas to napisz czy mam robić ten test 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zrób, to nigdy nie zaszkodzi. 

FrozZenik
komentarz
komentarz

Ok to mam to poprostu wpisać w gooooooooogla i pobrać a następnie test  

Niebieska
komentarz
komentarz

No tak. 

FrozZenik
komentarz
komentarz

image.thumb.png.18176159f37c4571228669e2392e4638.png

image.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj dolną część screenu bo dałeś dwa razy to samo. Ale skoro już teraz pokazuje się Uwaga to znaczy, że dysk się sypie. Zrób kopie danych i szykuj się na kupno nowego. 

Sypiący się dysk powoduje niestabilną pracę systemu i stąd bluescreeny. 

FrozZenik
komentarz
komentarz

ok teraz gram i nic

 

image.thumb.png.2bf6866c54e1165b2f34af35c9c15856.pngprosze

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz 1 nienaprawiony sektor i on może powodować błędy w pracy systemu. Może być tak, że niedługo pojawi się ich więcej dlatego lepiej zrób kopie danych i szukaj nowego dysku. 

 

FrozZenik
komentarz
komentarz

 

ok ale teraz nie a i tak ważne dane są w chmurze a ten komputer to do grania

 

Niebieska
komentarz
komentarz

To musisz się przyzwyczaić do bluescreenów. Będzie ich więcej niż mniej. 

FrozZenik
komentarz
komentarz

ok

no to ja tak nie moge tego nazwać jak rozwiązane ale też nie że jest dobrze więc ja to zawieszam tak jakby

image.thumb.png.34613fb5762264d9f0351843fbd8c651.png

a te 629 dni i 19 godzin to co za ile pożegnam się z dyskiem czy jak? z chęcią znicz zapalać będę :)

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Różnie z tym bywa, może Ci podziałać rok a może paść nawet dziś. Trudno to ocenić.

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie dałeś linka do niego ;)

eryk93
komentarz
komentarz

Ile możesz wydać na dysk? 

Jeśli cię stać i pasuje ci np do 500GB, to taki Crucial 500GB 2,5" SATA SSD MX500

Jeśli chcesz wydać mniej ale mieć do 500GB, to taki PNY 480GB 2,5" SATA SSD CS900 

  • 3 tygodnie później...
FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm na dysk tak do około 200zł bo chcę kupić jeszcze prime do csgo i Minecrafta hehe

A i dysk ma tak że jeden bluescreen na dzień ale to i tak nie przeszkadza

eryk93
komentarz
komentarz

Blue screen, to nie musi być wina dysku, może to być wina Ramu, profil xmp ustawiony na auto, gdzie lepiej jest ustawić opóźnienia na sztywno

 

A dysk, no propozycje były, tu zdecydujesz który chcesz :D

FrozZenik
komentarz
komentarz

Ten drugi jest idealny a i czy będę musiał ten popsuty wymontować? A i ostatnio kupiłem 4gb ramu więc jak co to stare mogę wymontować no ale 4gb to trochę mało

A i takie 480 GB to jest dużo bo potrafię mieć czysto na dysku a nigdy 500GB nie wykorzystałem

  • 5 tygodni później...
FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

muszę odpiąć stary dysk lub go sformatować bo dalej mam problem z bluescreenem?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.