x-kom hosting

BSOD (Blue Screen) Stop: 0x000000F4

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
FrozZenik
utworzono
utworzono

Witam

Od kilku dni mam taki problem otóż komputer po 2-3 godzinach grania pokazuje bluescreen'a wszystkie gry w których bluescreen

-csgo 2razy

-apex 2razy

-w pulpicie zostawiony sam raz

 

Nie wiem czy to tylko ja mam takie nie szczęście czy jak. A i to komputer z przed 7 lat jedynie kość ram 4gb zostały dodane i karta graficzna została wymieniona bo tamta umarła na dobre komputer odkupiłem od wujka wię niezbyt wiem co w tym kompie siedzi mogę podać tylko kartę graficzną płytę główną i jaki procesor (model i tak nie pamiętam więc przepraszam)

 

-MSI GTX 1050ti OC 4gb ( 2 wentylatorków)

-Gigabyte GA-P67A-D3-B3 (płyta główna)

- Intel i5

- Ram to HyperX DDR3 4GB 1600MHz x2

Proszę o pomoc dziękuję :)

(Wiem trochę syf na biurku ale robione na szybko zdjęcie)

 

IMG_20190830_153843.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz (marka,moc), jaki system???

FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

Win 7 64bit a zasilacz 600W ale do producenta nie wiadomo chyba Enermax

 

 

(śmieszne jest to że boję się różnych bluescreenów i innych errorów)

FrozZenik
komentarz
komentarz

Sprawdzę

Czyli mam albo pobrać update'a albo dać płytę z windowsem i naprawić go

Czy coś innego pobrać?

macie link z tym updatem bo ja ślepy

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Aktualizacje pobierasz za pomocą Windows Update.  Płyta z windowsem i opcja Napraw to dobry pomysł.

FrozZenik
komentarz
komentarz

Ok tylko tak jak mówiłem jak jest coś w stylu starych menu biosa albo jest cmd i ja tam mam coś zrobić to potem tak się w nocy boję ale jak nic nie będzie działać no to płyta w napędzie który jest lekko popsuty

Znowu bluescreen dziś a nic nie było odpalone update'y wyszystkie zrobione a ten z strony Microsoft jest nie do pobrania a jak mam coś innego robić to z osobą dorosłą 

 

 

Zaczynam bać się o komputer bo kolejnej rzeczy nie chcę kupować

 

Czy aplikacje zanistalowane razem z instalacją karty graficznej ma coś wspólnego?

Niebieska
komentarz
komentarz

To jest jakiś problem z programem, możliwe, że ze sterownikiem od nowej karty graficznej. A jaką wcześniej miałeś? 

 

 

FrozZenik
komentarz
komentarz

Wcześniej to byłą karta od Asusa 560ti

Niebieska
komentarz
komentarz

Odinstalowałeś stare sterowniki? 

FrozZenik
komentarz
komentarz

Wcześniej to byłą karta od Asusa 560ti

 

A ten program to od msi to MSI Live Update

Niebieska
komentarz
komentarz

Odinstalowałeś wszystko związane ze starą kartą graficzną?

FrozZenik
komentarz
komentarz

Komputer był 4 razy formatowany więc nie możliwe żeby były sterowniki

560 stara karta graficzna jeśli to potrzebne

IMG_20190901_140403.jpg

Se560 stara karta graficzna jeśli to potrzebne

 

A i dziś inny bluescreen bo był w innej roździelczości ale co na nim pisało nie wiem bo z paniki zresetowałem komputer

I czy będę musiał coś kupować bo w skarbonce wieje pustkami

Niebieska
komentarz
komentarz

Nie będziesz musiał nic kupować ;) To jest jakiś błąd w oprogramowaniu. 

FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

Uff to dobrze :) bo mówili o nie działającym dysku albo kablu z dysku?

Niebieska
komentarz
komentarz

A profilaktycznie pokaż screen z CrystalDiskInfo.

FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli bo niezbyt jestem obeznany w te tematy

Niebieska
komentarz
komentarz (edytowane)

Ściągasz CrystalDiskInfo, instalujesz i jak się włączy klikasz kombinację Prawy ALT i PrtSC [print screen], w Paincie dajesz Wklej, zapisujesz obrazek i tutaj go podrzucasz.

 

KLIK

KLIK

FrozZenik
komentarz
komentarz

To za niedługo jak uda mi się to w ogóle zrobić i oby się nie zbluescreenował bo aktualnie pisze z telefonu

Niebieska
komentarz
komentarz

A masz możliwość wejścia w Tryb Awaryjny? 

FrozZenik
komentarz
komentarz

A czy z tym ma związek np remotr streamer czy TS3 lub league of legenda bez teamfight tactics ?

Mam ale komputer włącza się w normalnym trybie a awaryjny to tylko jeżeli będzie mój wujek bo ja bać się

 

 

I jeszcze jedno jestem cheaterem w grach:

-roblox

-csgo 

Ale ja nigdy nie miałem virusa i wszystkie cheaty to nie są virusy ale ostatnio jak instalowałem FPS boosta do Apex legends do nadałem apexowi Abovenormalpriorioty czy jakoś tak ale to CHYBA robi że windows i podzespoły bardziej skupiają się na grze

Niebieska
komentarz
komentarz

I prawdopodobnie właśnie ten program powoduje twoje kłopoty z bluescreenami bo bluescreen jest związany z jakimś oprogramowanie, które pcha się gdzie nie trzeba i powoduje niestabilną pracę windowsa. Podejrzewam, że jak go odinstalujesz to będziesz miał spokój. 

 

Cheater :pff:

FrozZenik
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi o Abovenormalpriorioty bo tego nie da się odwrócić ale to nie spowodowało bluescreena bo bluescreen były dużo wcześniej (chyba że przywrócę to tak da się)

 

Tak wiem to z zemsty cheatowanie

Niebieska
komentarz
komentarz

Któryś z twoich cheatów może się gryźć z sterownikami od nowej karty. A wirusa możesz zawsze złapać.

FrozZenik
komentarz
komentarz

No tak ale bluescreeny (te pierwsze) pojawiały się przed cheatami a wszystkie cheaty są już "obadane" i pobierane były dawno temu za czasów starożytnych Greków

Nie wiem może zrobię kolejnego formata

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.