x-kom hosting

Orange - brak dostępu do internetu od 2 tygodni

Cartlex
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam
Od jakiegoś czasu a dokładnie 2 tyg. temu straciłem dostęp do internetu.
Od jakiegoś tygodnia co ok.2-3 dni internet włącza się na chwile ale jego jakość jest tragiczna. 100kb pobierania ,spory ping i praktycznie zerowy upload.
Zaznaczam , że mam pakiet do 10 mb/s i do 1 mb/s uploadu w Orange.
Jakby ktoś miał jakieś rozwiązanie to byłbym wdzięczny.
a i kontaktowałem się z pomocą techniczną jakieś tydzień temu to powiedzieli , że do 29 sierpnia naprawią tą usterkę ehhhhh.. dostałem tylko smsa 2 dni temu , że wszystko naprawili i można już bez problemu korzystać ,a tak naprawdę nic się nie zmienilo i właśnie nie wiem co robić teraz :P Jakby ktoś miał jakieś rozwiązania to  byłbym wdzięczny. Pozdrawiam :)

szaki
komentarz
komentarz

Mecz partylajn do skutku. Nikt lini zdalnie nie naprawi.

Orange Ekspert
komentarz
komentarz

Cartlex, dzień dobry. Chętnie sprawdzimy w czym problem. Wszystkie dostępne kanały kontaktu znajdziesz na stronie: https://oran.ge/2vFm6MB My polecamy czat z Doradcą, gdzie większość spraw można załatwić od ręki, a w razie potrzeby, Doradca w Twoim imieniu przekaże odpowiednie zgłoszenie.

 

  • 3 tygodnie później...
Ivanovsky
komentarz
komentarz

Skoro masz internet do 10mb/s obowiązuje Cię od 1mb/s do tych 10. Tak się składa że pracowałem w Orange swego czasu i znam ich oferty bardziej niż potencjalny klient. Możliwe też jest to że w twojej miejscowości brakowało portów, podłączyli kogoś nowego na chama i prędkość zmalała. Tak niestety się dzieje. Dzwoń na infolinie niech wysyłają technika i niech to sprawdzi. Innym powodem może być naderwany kabel, prędkość też wtedy maleje. Sprawdź też inne urządzenia w domu czy nie korzystają z internetu. Możliwe że gdzieś na innym urządzeniu jest coś pobierane bądź wysyłane. Wyłącz wszelkie chmury jeśli z takowych korzystasz, bo cokolwiek zrobisz na komputerze to wysyłają pliki na serwer. To tyle jeśli chodzi o moje pomysły. Jeśli rozwiążesz problem napisz jaka była przyczyna.

Cartlex
komentarz
komentarz

Zamykam temat wszystko działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.