x-kom hosting

Aktualizacja Windowsa 8.1 do 10 ZAWIESZA SIĘ

SEJKER
utworzono
utworzono

 

Mam problem z instalacją aktualizacji do Windows 10. 

Pierwszy etap przechodzi bez problemu (Kopiowanie Plików). Następuje restart komputera.Rozpoczyna się drugi etap, czyli instalacja sterowników. Wtedy właśnie pojawia się problem. Gdy komputer w czasie tego etapu restartuje się, instalacja aktualizacji nie jest kontynuowana, tylko pojawia się logo Windows i pod nim kółeczko, jakby windows ciągle myślał. I na tym komputer się zatrzymuje. Taki obraz widzę przez kolejne godziny. Po restarcie ręcznym komputera następuje "Próba odzyskania instalacji" którą po chwili zastępuje "Przywracanie poprzedniej wersji Windows" i komputer wraca do systemu Windows 8.1.  Odłączałem na czas instalacji wszystkie możliwe urządzenia zewnętrzne, nie podziałało. I programu antywirusowego nie mam. Na dysku twardym mam 502 Gb wolnego miejsca, więc to na pewno nie stanowi problemu.

Na dysku twardym mam 502 Gb wolnego miejsca, więc to na pewno nie stanowi problemu.

Co mam robić?
Oto specyfikacja techniczna moje komputera:
System operacyjny: Windows 8.1 64-bit

Procesor:  Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40 Ghz

Karty graficzne: AMD Radeon HD 8600/8700M  | Intel(R) HD Graphics 4600

Producent systemów: Lenovo Group Limited

Model systemu: Lenovo G510

BIOS: Domyślny BIOS systemu

Dostępna pamięć systemu operacyjnego: 4094 MB pamięci RAM

Wersja DirectX: DirectX 11

windows-10-logo-100739284-large.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Uaktualnisz go z pulpitu, czy bootujesz go z pendrive ?. Tak czy siak spróbuj odwrotnie :)

SEJKER
komentarz
komentarz

z pulpitu,  a z pedrive też próbowałem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.