x-kom hosting

Gfaktura

Moroww
utworzono
utworzono

Witam szanownych forumowiczów, 

Zainstalowałem na nowym laptopie z Widnows 10 darmowy program do fakturowania Gfaktura, który używałem na moim starym laptopie z Widnows 7. W tym momencie zaczęły się problemy. Stare faktury, które mam w bazie otwierają się normalnie i wszystko dobrze wygląda, lecz jeśli utworzę nową fakturę jest już ona bardzo słabo czytelna tzn. bardzo mała czcinka i cała faktura po wydrukowaniu zajmuje może 1/4 strony A4. Program w ustawieniach nie ma żadnych opcji do edytowania wyglądau faktury poza możliwością wgrania szablonu (zawsze używałem domyślnego). Co może być przyczyną? Z góry dziękuje za pomoc. 

2.PNG

1.PNG

Gawel
komentarz
komentarz

Spróbuj w trybie zgodności z windows 7 uruchomić. PPM na pliku .exe i rozwiąż problemy ze zgodnością

Moroww
komentarz
komentarz
5 godzin temu, Gawel napisał:

Spróbuj w trybie zgodności z windows 7 uruchomić. PPM na pliku .exe i rozwiąż problemy ze zgodnością

Próbowałem, niestety to samo :/ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.