x-kom hosting

Przesyłanie pliku na FTP przez program BATCH

Maciocraft
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie: nie mogę wpisać hasła podczas logowania na konto FTP przez CMD.  Wpisuję ftp, potem open nazwa_strony i nazwę użytkownika. Ale gdy chcę wpisać hasło, nic się nie dzieje. To wina systemu raczej nie jest bo sprawdzałem na win 10 i win xp. Rezultat taki sam. Hostingu też raczej nie, bo sprawdzałem na dwóch różnych. Nie wiem co jest nie tak. :huh:

Maciocraft
komentarz
komentarz

Wie ktoś jak przesłać plik na FTP przez program BATCH? Próbowałem taką formułką:

ftp
open www.mkwk018.cba.pl
user nazwa_użytkownika hasło
put c:\tekst.txt
pause >nul

Ale nie działa. Kiedy odpalam plik wyskakuje tylko polecenie ftp, a potem nic. Użytkownik musi ręcznie wpisywać dane w programie. Ktoś wie o co chodzi?

  • 1 rok później...
maciej1993
komentarz
komentarz

Ok może głupie pytanie ale dlaczego chcesz się tak łączyć przez cmd nie lepiej użyć na przykład filezili ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
-n3veR
komentarz
komentarz

Możesz się po `ssh` połączyć - bezpieczniej i więcej możesz zrobić.

gavron7
komentarz
komentarz

Bo źle napisałeś skrypt

ftp " znak mniejszości " skrypt


A w pliku skrypt wpisujesz
Open itd
Sorry ale nie mogę tego normalnie napisać taptalk mi nie pozwala na wpisanie poprawnej komendy (ten pierwszej)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka







  • 3 tygodnie później...
fernandez
komentarz
komentarz
ftp -s:ftpscript.txt

gdzie ftpscript.txt plik z komendami, które chcesz użyć w ftp, czyli np:

ftp
open www.mkwk018.cba.pl
user nazwa_użytkownika hasło
put c:\tekst.txt

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.