x-kom hosting

Jak sprawdzić który internet będzie dobry?

leon12
utworzono
utworzono

Witam, mieszkam na wsi i niestety ciężko o dobry internet, próbowałem już Orange-słaby, T-mobile-taki sobie, czy jest możliwość sprawdzenia w jakiś sposób internet której firmy może działać na mojej wsi najlepiej? Czy macie jakieś podpowiedzi w doborze internetu, chodzi mi jedynie o niską i w miarę stabilną wartość ping w grach. Z góry dziękuję i życzę miłego dnia :)

  • 1 miesiąc później...

Ivanovsky
komentarz
komentarz

Najlepiej zadzwonić i pogadać z konsultantem, tylko nie daj się naciągnąć, bo w tych czasach wręcz naciskają na kupno usług. Jeśli stacjonarka jest zła, spróbuj z radiówką. Możesz też poszukać jakiegoś lokalnego dostawcy internetu, często to właśnie oni mają najlepsze oferty i dbają o klientów. Nie to co np. firmy na skalę światową dla których klient jest tylko jednostką a dla konsultanta "punktem" który dodaje do realizacji celów w firmie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.