x-kom hosting

Licencja na program Filmora

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
Xxx2001
utworzono
utworzono

Dziskaj kupiłam roczną licencje do filmory. Ale okazało się, że opłata będzie co rok pobierać się automatycznie. Anulowałam licencje, ale nie wiem czy na pewno dobrze. Dodatkowo płaciłam kartą i numer karty na pewno został zapisany. Czy mimo anulowania subskrypcji, będą mi zabierać pieniądze co rok? Ktoś już tak robił? 

TMRE
komentarz
komentarz

Jeżeli anulowałaś subskrypcję, nie  powinni zabierać pieniędzy. Ponadto , jeśli  anulowałaś subskrypcję i wszystko poszło prawidłowo, powinnaś dostać informację na maila, że zrezygnowałaś ze subskrypcji. 

Xxx2001
komentarz
komentarz

Nie dostałam wiadomości. Mam się martwić? 

 

TMRE
komentarz
komentarz (edytowane)

W większości serwisów jest tak, że jeżeli wykupisz subskrypcję w wiadomości e-mail, jest instrukcja co zrobić, aby anulować subskrypcję. 

Jeżeli anulowałaś subskrypcję, nie masz się czym martwić. 

 

Xxx2001
komentarz
komentarz

Gdy chcę jakby ponownie anulować, to pisze, że już jest anulowana, więc chyba dobrze anulowałam. Dziękuję za odpowiedź 

Mam jeszcze pytanie. Czy przez ten rok, na jaki wykupiłam licencje, mogę korzystac z programu? 

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Chodzi o program do edycji filmów, Filmora, tak?

 

filmora.png.0d8e2ca6e784ffea32cd29b89ab8b3f1.png

 

To normalnie możesz przez 1 rok korzystać. Dodatkowo masz darmowe uaktualnienie oraz pomoc ze strony supportu.

Xxx2001
komentarz
komentarz

Tak wiem, ale okazało się, że co roku licencja odnawia się automatycznie i to niby anulowalam, więc mam nadzieję, że nie będę co roku płacić. Dodatkowo to chyba nie możliwe, by sami zabierali mi pieniądze z konta, jeżeli nie wyrażę na to zgody 

 

TMRE
komentarz
komentarz

W razie czego zawsze możesz napisać do supportu, który udzieli Ci wszelkich rad. To jest wróżenie z fusów, czy za rok wezmą pieniądze, czy nie.

Możesz również w banku ustawić opcję, aby zablokować przelewy wychodzące zagraniczne. I wtedy jesteś zabezpieczona w razie czego.  

Xxx2001
komentarz
komentarz

Ale jeżeli anulowałam subskrypcje, to nie mogą mi zabrać pieniędzy tak? Poza tym byłaby to kradzież, ponieważ nikt nie ma prawa pobierać pieniądzy z mojego konta 

 

Xxx2001
komentarz
komentarz

A co jeżeli nie będę miala tych 200 zł na koncie za rok? Jak mi wtedy niby zabiorą bez mojej zgody? 

 

Xxx2001
komentarz
komentarz

Ostatnio kupiłam roczną licencje na program do montowania, ale okazało się, że co roku subskrypcja odnawia się automatycznie. Anulowałam subskrypcje, ale nadal boję się, że za rok pobiorą mi pieniądze. Dodatkowo pisałam do supportu, ale nawet po upływie 48 godzin nie dostałam odpowiedzi. Czy jeżeli anulowałam subskrypcje, to nie będą mi pobierac pieniędzy? I czy w ogóle mogą to zrobić bez mojej zgody? Płaciłam kartką, ale wydaje mi się, że byłaby to kradzież

Anawa
komentarz
komentarz

W jaki sposób zapłaciłaś za program? Kartą płatniczą? To jeżeli chcesz mieć 100% pewności to możesz kartę zastrzec i wtedy bank przyśle Ci nową kartę, z nowym kodem CVC (wtedy nie będą mogli pobrać pieniędzy, bo kod CVC nie będzie się zgadzać). Pomimo tego, zawsze możesz skorzystać z procedury chargebach, gdy uważasz, że pieniądze zostały pobrane bez twojej zgody - https://pl.wikipedia.org/wiki/Chargeback 

Xxx2001
komentarz
komentarz

Rozumiem, że z motody chargebach mam skorzystać, gdy pobiorą pieniądze bez mojej zgody. Pewnie zastrzegę karte, ale nadal czekam na odpowiedź od supportu. Minęło 48 godzin i nadal nic, więc wysłałam kolejną wiadomość. 

Jeszcze jedno. Jezeli zastrzegę kartkę, to to nie będzie żadne przestępstwo? ŻE tak powiem "twórcy" programu nie zgłoszą tego na policję? Może to śmieszne, ale robię coś takiego pietszzh raz i w ogóle się na tym nie znam 

 

Anawa
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Xxx2001 napisał:

Rozumiem, że z motody chargebach mam skorzystać, gdy pobiorą pieniądze bez mojej zgody.

Tak.

11 godzin temu, Xxx2001 napisał:

Jezeli zastrzegę kartkę, to to nie będzie żadne przestępstwo?

Nie.

11 godzin temu, Xxx2001 napisał:

"twórcy" programu nie zgłoszą tego na policję?

Nie, przecież z różnych powodów możesz zastrzec kartę lub z niej zrezygnować. Wtedy po prostu nie pobiorą pieniędzy i licencja nie będzie aktywowana na kolejny okres.

Xxx2001
komentarz
komentarz

Dostałam taką odpowiedź od supportuWe checked that the renewal service has been cancelled and you won't be charged once the license is expired.

Teraz jestem pewna, że subskrypcja jest anulowana. Dziękuję bardzo z wszystkie odpowiedzi. 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.