x-kom hosting

Pomoc w wyborze fotela [1000 +/- 100zł]

TR4XX
utworzono
utworzono

Witam. Przymierzam się do kupna fotela i rozglądam się za opcjami. Nie chcę przekraczać kwoty 1100zł(naturalnie może być mniej). Być może ktoś był w podobnej sytuacji lub siedzi w temacie foteli do komputera, byłoby świetnie. Od fotela oczekiwałbym:

-dobrego wsparcia dla pleców, a nade wszystko odcinka lędźwiowego, 

-regulowanych podłokietników

-wykonania z siatki(siedzisko oraz oparcie), 

-zagłówka, 

 

Z moich poszukiwań udało mi się znaleźć ten fotel:

 

https://www.bemondi.pl/karta/ergonomiczny-fotel-biurowy-ergo-600,1621.html  

 

Dziękuję za pomoc. :)

TR4XX
komentarz
komentarz

Już widziałem ten v-basic od Diablo. Dobrze wygląda, ale ten ergo 600 zdaje się być ciekawszy będąc delikatnie droższym. Wczoraj byłem w sklepie i testowałem fotel z dokładnie takim rozwiązaniem dla odcinka lędźwiowego jak ma ten diablo v-master oraz ergo 600. Po prostu bomba. Super odczucie. 

Kasper001
komentarz
komentarz
55 minut temu, TR4XX napisał:

Już widziałem ten v-basic od Diablo. Dobrze wygląda, ale ten ergo 600 zdaje się być ciekawszy będąc delikatnie droższym. Wczoraj byłem w sklepie i testowałem fotel z dokładnie takim rozwiązaniem dla odcinka lędźwiowego jak ma ten diablo v-master oraz ergo 600. Po prostu bomba. Super odczucie. 

no nie wiem, myślę że to już należałoby fizycznie przetestować, bo jedyne co ci jestem w stanie powiedzieć, to to że nie widziałem osoby która by na te fotele diablo narzekała :V a o tym ergo nie słyszałem :V 

TR4XX
komentarz
komentarz

Dziękuję za propozycję, ale te kubełkowe mi nie odpowiadają. Siedziałem na przeróżnych(w sklepach) i nigdy nie siedziało mi się dobrze. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.