x-kom hosting

Zakup telewizora do komputera

Adamalan
utworzono
utworzono

Witam,

Na początku sierpnia planuję kupić telewizor. Budżet to około 1600 zł. Telewizor będzie podłączony do komputera, czasami do PS3 i rzadko będę oglądał na nim telewizję. Zastanawiałem się nad LG50uk6300 lub Samsungiem UE50NU7092. Który by się nadawał? Naczytałem się też, że lepsza jest matryca va. Czy przy takim budżecie dostanę gdzieś telewizor z taką matrycą, 50 cali, HDR 4k? Widziałem że jest wybór w telewizorach TCL , Skymaster itd., ale mam złe doświadczenia z chińczykami i wolałbym coś bardziej uznanego i sprawdzonego. Z góry dziękuję za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Z tych dwóch znacznie lepszym wyborem będzie Samsung.

Dnia 22.07.2019 o 20:50, Adamalan napisał:

Naczytałem się też, że lepsza jest matryca va.

Zależy od konkretnej matrycy, zastosowania, czego się oczekuje.

 

TCL to drugi, największy producent telewizorów na świecie i psuje się tak samo jak Samsung czy LG :cfaniak: 

  • 2 tygodnie później...
Adamalan
komentarz
komentarz

Temat można zamknąć niestety samsung operuje na tym samym pilocie co mój monitor i jednym pilotem bym wpływał na oba urządzenia. Wybrałem 50uk6300 i jestem zadowolony. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.