x-kom hosting

Ps5 tv 4k czy PC i full hd

Miodu
utworzono
utworzono

Siema mam dylemat a mianowicie stoję przed zakupem sprzętu do grania. Jak wiadomo 8 generacja konsol dobiega końca i w roku 2020 spodziewamy się nowych odsłon konsol. Na czymś trzeba grac ale wiadomo ze można przemęczyć się ten rok w wyczekiwaniu na ps5 badz xbox scarlett. Aktualnie mam PC ale średniaka jak na te czasy no i mam konsole ps4. Na jednym jak i drugim mi się dobrze gra „nie faworyzuje jednego ani drugiego”. Ale przychodzi teraz taki moment ze muszę wybrać... albo kupuje pc za 3000zl i monitor gram na full hd bo wiadomo ze 4k nie uciagnie albo poczekam ten rok i kupuje konsole ps5/xbox scarlett i TV 4k hdr. I teraz spójrzmy na to czysto przyszłościowo. Bardziej opłaca się na długie lata kupić kompa za 3000 zł który będzie miał mi wystarczyć przez cały żywot konsoli 9 generacji i siedzieć przez kolejne 6-7 lat z fullhd.Czy lepszym wyborem będzie już 4k i ps5/xbox scarlett nie patrząc na aspekt czy wole grac na padzie czy na myszce bo nie robi mi to różnicy. Z góry dziekuje osoba które się zainteresowały tematem. Pozdro.

Mogeto
komentarz
komentarz

skoro masz PS4 oraz PC średniaka to masz na czym grać, więc poczekaj na premierę nowych konsol i wtedy zdecydujesz czy idziesz w nowego PC czy nową konsolę

teraz nie można nic powiedzieć ponieważ nie wiemy czy nowe konsole będą udane i czy cena będzie akceptowalna

  • 2 miesiące później...
Panna Zu
komentarz
komentarz

Też bym poczekała aż konsole wejdą na rynek. Nie wiadomo jak będą wyglądały... Może być tak jak z xboxem, którego po premierze nikt nie chciał mieć w domu. Z drugiej strony kupno telewizora może też dać dużo radości przy PS4, skoro już masz, a na nowe pc/konsolę znajdziesz budżet w kolejnych latach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.