x-kom hosting

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne do biura

jender
utworzono
utworzono

Witam,

 

potrzebuję pomocy w wyborze laserowego urządzenia wielofunkcyjnego do małej kancelarii prawnej. Byłoby super gdyby urządzenie miało druk kolorowy ale nie jest to najważniejsza opcja. Zależy mi przede wszystkim na niskich kosztach wydruku oraz na tym żeby urządzenie miało łączność wifi (zarówno drukowanie jak i skanowanie + drukowanie z telefonu), USB i wbudowany moduł automatycznego drukowania, kopiowania i skanowania dwustronnego. Byłoby świetnie gdyby urządzenie mogło służyć jako faks. Gwarancja czym dłuższa tym lepsza. Cena maks 1500-1600 zł brutto.

 

Znalazłem dwie propozycje, które wpadły mi wstępnie w oko, tj. HP LaserJet Pro M426fdw i Brother MFC-9140CDN. Sądzicie, że one spełnią moje oczekiwania i będą tanie w eksploatacji?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

DrTusz.pl
komentarz
komentarz

Cześć, podane przez Ciebie urządzenia są ok, chociaż jeśli chodzi o laserowe urządzenia kolorowe, to zdecydowanie polecam HP.

Podany przez Ciebie model jest ok, ale mój faworyt w tej kategorii to: 
HP COLOR LASERJET PRO M477 FDW

Płacisz za urządzenie niewiele więcej, a masz druk w kolorze, skaner, faks, WiFi, duplex i ładnie pracuje na zamiennikach, więc eksploatacja wychodzi całkiem tanio :) Oczywiście w przypadku kolorowych laserów dochodzi wymiana 3 dodatkowych kolorów, ale jeśli nie drukujesz w kolorze dużo, to nawet startowe Ci bardzo długo posłużą. Toner ma tą przewagę, że nie zasycha, więc prawdopodobnie będziesz wymieniał wkłady baaardzo rzadko. Daj znać, czy moja propozycja przypadła Ci do gustu, pozdrawiam 
DrTusz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.